UA
RU

На Дитячому Євробаченні-2023 перемогла представниця Франції

Редагувати переклад

У фіналі Дитячого Євробачення-2023 перемогла представниця Франції Зої Клозюр. Представниця України Анастасія Димид посіла п’яте місце.

Дитяче Євробачення 2023 хто переміг

У неділю, 26 листопада, у Ніцці відбувся фінал Дитячого Євробачення-2023. Цього року у пісенному конкурсі перемогла представниця Франції — 13-річна Зої Клозюр з піснею Cœur. Вона отримала 228 балів — 136 балів від журі та 92 бали від телеглядачів. Друге місце — у Іспанії, третє — у Вірменії.

Україна посіла п’яте місце. Цього року країну представляла 9-річна Анастасія Димид з піснею «Квітка». Українська співачка отримала 128 балів — 45 балів від журі та 83 бали від телеглядачів. До речі, 83 бали — це третій результат, за оцінками телеглядачів, які на перше місце поставили учасницю з Франції (92 бали), а на друге — учасницю з Іспанії (86 балів).

Нагадаємо, що цього року українці вперше обирали переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023 в застосунку «Дія». Тоді Анастасія Димид сумарно отримала найбільшу кількість голосів від глядачів і журі. Також в «Дії» обирали членів журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023. В результаті голосування до журі потрапили Ігор Кондратюк, Jerry Heil і ALYONA ALYONA

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Corinne Cumming / EBU / Eurovision

Читайте також: ЄВРОБАЧЕННЯ-2024: ОГОЛОШЕНО ДЕСЯТКУ ФІНАЛІСТІВ НАЦВІДБОРУ

Статьи по теме