UA
RU

В «Дії» обирають переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023: як голосувати

В застосунку «Дія» українці обирають переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023. Проголосувати можуть усі охочі віком від 14 років. 

Дитяче Євробачення-2023 переможець Нацвідбору: як голосувати

Українці вперше обирають переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023 в застосунку «Дія». Взяти участь в опитуванні можуть усі охочі віком від 14 років. Голосування відбуватиметься у два етапи. Перший етап триватиме з 10:00 29 вересня до 10:00 1 жовтня. Другий етап — під час фіналу Нацвідбору, який розпочнеться 1 жовтня о 18:00. Проголосувати в «Дії» можна буде протягом 20 хвилин після того, як усі фіналісти виконають пісні в прямому ефірі. Щоб проголосувати, потрібно зайти в застосунок «Дія», перейти в розділ «Послуги», далі — в розділ «Опитування».

Учасники фіналу Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023:

  • POLINA BABIY — Universe

  • Анастасія Димид — «Квітка»

  • Анастасія Бєлібова — «Сильна»

  • Денис Грищук — Dance

  • Гурт 3ʼbeauties — Power of Love

Переможцем фіналу стане учасник, який сумарно отримає найбільшу кількість голосів від глядачів і журі. Цей виконавець представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні-2023 в Ніцці.

Раніше українці обрали в «Дії» членів журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023. В результаті голосування до журі потрапили Ігор Кондратюк, Jerry Heil і ALYONA ALYONA

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Суспільне мовлення

Читайте також: ЄВРОБАЧЕННЯ-2024: ДЕ І КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ КОНКУРС

Статьи по теме