UA
RU

Шон Пенн зніметься в українському фільмі «Війна очима тварин»

Американський актор і режисер, володар премій «Оскар» Шон Пенн зніметься в українському кіноальманаху «Війна очима тварин».

Шон Пенн зніметься в українському фільмі «Війна очима тварин»-Фото 1

Кіноальманах «Війна очима тварин» розповідає про війну в Україні. Головними героями стрічки стануть тварини. «Війна очима тварин» складається з новел, які знімуть відомі українські та зарубіжні режисери. Ці проникливі історії засновані на реальних подіях. «Війна очима тварин» покаже горе і віпробування, через які доводиться проходити і людям, і тваринам.  

Шон Пенн зніметься в українському фільмі «Війна очима тварин»-Фото 2

Володар двох премій «Оскар» Шон Пенн зніметься в одній із новел, режисером якої стане Мирослав Слабошпицький. Голлівудський актор зіграє роль американського звукорежисера. 24 лютого 2022 року його герой перебуває в Україні і випадково стає свідком повномасштабного вторгнення росії.

Ця роль близька Шону Пенну. Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну він насправді знаходився у Києві, де знімав фільм про Майдан і зміни в країні. Але його фільм «Суперсила» став більшим проєктом — він задокументував історію наживо. У лютому «Суперсилу» показали поза конкурсом на Берлінському міжнародному кінофестивалі. Найближчим часом прем’єра стрічки «Суперсила» відбудеться у Києві.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України, Instagram / SOTA Cinema Group

Читайте також: SMALL TALK: КУРГАН І AGREGAT ПРО ФІЛЬМ «ЛЮКСЕМБУРГ, ЛЮКСЕМБУРГ»

 

Статьи по теме