UA
RU

Встигнути за 30 днів до весни

Редагувати переклад
До весни залишилося не так багато часу, який варто використати з користю для себе.

Встигнути за 30 днів до весни-Фото 1

Записатися до спортивного клубу. Мова навіть не про новорічні смаколики, які залишаються на талії після свят, а про підтримку тонуса тіла. Що по трендам? Аеростретчінг. Ви виконуєте різноманітні фігури та скручування в гамаках, що підвішені до стелі. Реформер. Найзатребуваніший тренажер серед супермоделей, бо він дає мінімальне навантаження на хребет на суглоби. Боді-балет. Заняття проходять біля балетного верстата, й це справжні па з класичного танцю, але рівня аматорів, що ніяк не позначається на красі та тільки на користь вашій фігурі.

Позбутися «зайвого». Зайве волосся на тілі виглядає неестетично, не те що не сучасно… але дуже на любителя. Класичний станок, шугарінг, ваксінг, електроепілятор – методів успішної боротьби не мало. В тім, можливо час відвідати Лазерхауз та позбавитися його назавжди. Суть лазерної епіляції – вона руйнує волосяний фолікул і середовище, яке його живить. Це дозволяє надовго або назавжди позбутися волосся. Процедура не травмує шкіру, оскільки дія лазера направлена виключно на волосинку. Що дає можливість позбутися волосся в непростих ділянках – груди, обличчя, шия. Процедура вимагає уникнення потрапляння сонячних променів, тож її варто проходити взимку.

Встигнути за 30 днів до весни-Фото 2

Попередити виникнення авітамінозу. Навесні авітаміноз виникає тому, що за зиму організм вичерпав всі свої ресурси. Сонливість, втома, випадіння волосся, шелушіння шкіри та нігтів – це все проявлення авітамінозу. Лікарі радять звернути увагу на свій раціон овочами та фруктами, доповнити його жирними сортами риби, яйцями, вершковим і рослинним маслами, морепродуктами, кисломолочними продуктами. І радять… не спати більше норми. Достатній час для сну – 6 годин. Залежно від вашої натомленності та особливостей організму, цей час звичайно може збільшуватись.

Добре розважитися. Зробити фото біля Новорічної ялинки на Софіївській площі з улюбленою людиною, одне коло на оглядовому колесі на Подолі, відвідати виставку «Скарби різдвяної скрині» в Музеї історії міста Києва (що триває до 29 січня) чи магічну екскурсію «Таємні знаки Софії Київської» зимовим заповідником «Софія Київська», а можливо просто випити келих теплого глінтвейну у французькому кафе «Бути Sofie», що відкрився в оновленому форматі поруч – це приємні миті, які ви за 30 днів заберете із собою на згадку про цю зиму.

Встигнути за 30 днів до весни-Фото 3

Фото: instagram/etre.sofie

Photo by Noah Buscher, Hanna Postova on Unsplash

Читайте також: СОБОРНІСТЬ ДУХУ: В КИЄВІ ПРОЙДЕ ФЕСТИВАЛЬ АКТУАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ 

Статьи по теме