UA
RU

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  

Редагувати переклад
Андре Тан разом із зірками: Олею Поляковою, Оленою Кравець, Наталією Могілевською, Анною Різатдіновою, Валерією Гуземою, Жаном Беленюком підтримують талант дітей з особливими потребами.

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  -Фото 1

В рамках всеукраїнських святкових заходів до Дня Незалежності, команда бренду на чолі з дизайнером, Андре Таном, привертає увагу держави та спільноти до дітей, що мають особливі освітні потреби: з синдром Дауна, спектром аутизму, затримкою мовлення, та дітей з інвалідністю.  Сім’ї, в яких є діти з особливими потребами, жадають підтримки держави і суспільства. Не зволікання, а належного ставлення до себе, уваги і матеріальної допомоги. 

«Сьогодні, я разом із своєю командою хочу підтримати дітей з особливими потребами: спектром аутизму, синдром Дауна та розладом психічного стану, притягнути увагу суспільства до особливого таланту цих діток. Наш головний меседж важливість прийняття суспільством людей з інвалідністю. Це не про жалість чи співчуття, а про розуміння їх потреб та особливостей, рівноправність, безбарєрність в освіті, роботі, свободі пересування, дозвіллі», – коментує Андре Тан. 

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  -Фото 2

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  -Фото 3

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  -Фото 4

Компанія ANDRE ТAN розпочала соціальну ініціативу допомоги дітям з інвалідністю. Компанія, законодавець моди в державі, підтримала львівську громадську організацію – «Сонячна Майстерня», де займаються малюванням особливі художники, та має надію, що мода допомагати дітям з особливими потребами, стане трендом поза часу.  Унікальна методика арт-терапії, яка до речі признана в Англії та США – основний інструмент вихователей майстерні. Ольга Саникович, художниця за фахом та психолог Ольга Германович, рятують та полегшують емоційний стан дітей своєю професіональною увагою до них.

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  -Фото 5

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  -Фото 6

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  -Фото 7

Читай также: Меган Маркл и принц Гарри признались, что им было тяжело отказаться от семьи 

Дизайнер Андре Тан роздивився малюнки вихованців майстерні та переніс їх на одяг бренду Andre Tan – футболки та худі. Така капсульна колекція вже у продажі. Гроші від продажу одягу буде передано до «Сонячної майстерні», на допомогу дітям – закупку паперу, фарб, холстів, пензликів, на розширення простору майстерні, винаймання більшого приміщення, щоб допомогти більшій кількості дітей з особливими потребами. 

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  -Фото 8

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  -Фото 9

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами.  -Фото 10

«Хочу аби ми не ігнорували проблему, не лишали сім’ї, де діти з особливими потребами, на одинці, а простягли руку допомоги і наділили увагою це питання»,  наголошує Андре Тан. 

До соціальної ініціативи допомоги дітям з особливими потребами долучився fashion-портал про світське життя JetSetter.ua, публічні особи країни та зірки шоу-бізнесу: Оля Полякова, Олена Кравець, Наталія Могілевська, Анна Різатдінова, Валерія Гузема, Жан Беленюк фотографувалися з вихованцями «Сонячної Майстерні.

Фото: Сергій Ковбасюк

Статьи по теме