UA
RU

Орландо Блум відвідав Україну

Редагувати переклад

Британський актор Орландо Блум прибув до України. Він зустрівся з Президентом Зеленським, відвідав дитячий центр та взяв участь у освітньому квесті. 

Орландо Блум відвідав Україну

Зірка фільмів «Володар перснів», «Пірати Карибського моря», «Троя», «Царство небесне» Орландо Блум як посол доброї волі ЮНІСЕФ відвідав Україну, щоб підтримати дітей. Це другий візит актора до України.

Орландо Блум відвідав Україну

«Сьогодні я прибув до України вперше після поїздки з 2016 року. Відтоді як я був тут, я навіть не міг уявити, що війна може поширитись на всю країну. Але сьогодні мені пощастило почути дитячий сміх у дитячій точці «Спільно» — безпечному, теплому та затишному місці, де діти можуть гратися, навчатися та отримують психосоціальну підтримку. Слово «спільно» українською мовою означає «разом», і таких центрів тут понад 180. Той, який я відвідав сьогодні, відкритий під землею на станції метро, заради безпеки дітей. На кілька годин щодня батьки можуть залишити тут своїх маленьких дітей і дати їм відчуття нормальності, можливість пограти в ігри та просто побути дітьми. Тут також є багато приладдя для мистецтва та рукоділля, щоб діти могли творчо виражати себе, подалі від тиску, що наростає в зоні бойових дій. Дітям в Україні потрібно повернути дитинство», — написав Блум у соцмережах. 

 

Орландо Блум відвідав Україну

Окрім Києва Орландо Блум відвідав Ірпінь і село Демидів, де на власні очі побачив страшні наслідки війни. В Ірпені актор разом із 150 дітьми взяв участь у освітньому квесті з псом-сапером Патроном, де у ігровій формі дітей навчають правилам мінної безпеки. Актора до болю вразили обставини, у яких через агресію країни-окупанта вимушені жити українці:

«Боляче бачити, як діти живуть у містах і селах заповнених мінами та боєприпасами. Загроза життю дітей дуже висока, навіть коли вони просто вийшли на прогулянку в лісі неподалік свого дому».

 

Орландо Блум відвідав Україну

У Демідові актор побував в гостях у сім’ї Наталі і Юрія. У них п’ятеро дітей віком від 8 до 27 років. Три роки тому вони взяли під опіку ще чотирьох дітей віком від 4 до 8 років. Орландо назвав їх суперлюдьми:

«Вони суперлюди! Вони сказали мені, що війна навчила їх однієї речі — що сім’я має найбільше значення. Коли минулого року через ескалацію війни їм довелося покинути свій дім, вони взяли дуже мало речей, оскільки сказали, що їм не потрібно нічого, крім дітей. ЮНІСЕФ працює над тим, щоб зменшити використання інтернатних закладів і натомість посилити підтримку сімей, щоб кожна дитина в Україні була частиною теплої, турботливої, відданої родини».

 

Орландо Блум відвідав Україну

З Орландо Блумом зустрілися Президент Володимир Зеленський, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та радник – уповноважена Президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук. Зокрема учасники зустрічі обговорили повернення українських дітей, яких окупанти депортували до росії. Глава держави закликав ЮНІСЕФ допомогти Україні у розв’язанні цього питання.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України, Instagram / UNICEF Ukraine, Instagram / Orlando Bloom

Читайте також: СИЛА БУДЕ З ВАМИ ЗАВЖДИ! СВІТОВІ ЗІРКИ ПІДТРИМАЛИ УКРАЇНЦІВ У РІЧНИЦЮ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ