UA
RU

Мінцифри запустило проєкт «Дія.Освіта», який навчає новим професіям

Міністерство цифрової трансформації запустило проєкт «Дія.Освіта». Мета — навчити українців новим професіям і допомогти знайти роботу. 

проєкт "Дія.Освіта", який навчає новим професіям

Проєкт «Дія.Освіта» став наступним етапом попереднього проєкту «Дія.Цифрова освіта». Його розпочинали у 2020 році. Тоді основною метою було навчити користувачів цифровій грамотності. Відтоді на платформі зареєструвалися майже 2 мільйони українців. 75% користувачів подивилися всі випуски обраного курсу й отримали відповідні сертифікати. 

Зараз у Міністерстві цифрової трансформації поставили за мету навчити українців новим професіям і допомогти знайти роботу. 

«Поки в Україні триває війна, світ не стоїть на місці й активно розвивається. Наш головний виклик — розвиток людського капіталу. Нині в Україні зареєстровано майже 5 млн вимушених переселенців. За міжнародними оцінками, приблизно 7 млн. Мільйони людей втратили роботу чи закрили бізнес, тому вимушені починати життя з нуля. Завдання держави — створити для цього сприятливі умови. Саме тому за підтримки Google.org ми запускаємо оновлену платформу «Дія.Освіта». Щоб кожен мав можливість розвинути нові навички та зробити крок назустріч новій професії», — розповів віцепрем’єр міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Дія.Освіта» поєднує можливості навчання, розваг і профорієнтації. Для проєкту обрали професії, які мають попит на ринку праці. Кожен освітній продукт був підготовлений фахівцями із сучасної освіти та практиками. І з урахуванням нового європейського порядку денного з навчання дорослих на 2021–2030 роки. Цей документ був затверджений Радою Європейського Союзу. Після успішного завершення навчання кожен користувач отримує сертифікат. Цей сертифікат можна буде додати в резюме.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Amy Hirschi / Unsplash

Читайте також: ВІДДАЛЕНА РОБОТА: ЯК ПРАВИЛЬНО ПЛАНУВАТИ СВІЙ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

Статьи по теме