UA
RU

У Києві відкрили вуличну фотовиставку «Стерті з лиця землі»

Редагувати переклад

У Києві відкрили вуличну фотовиставку «Стерті з лиця землі». Її присвячено українським містам, які були зруйновані під час війни. 

вулична фотовиставка "Стерті з лиця землі"

Сьогодні у Києві Український інститут національної пам’яті відкрив вуличну фотовиставку «Стерті з лиця землі». Тут представлені світлини українських міст, які зазнали найбільших руйнувань внаслідок повномасштабного вторгнення. Зокрема, це міста Попасна, Мар’їнка, Соледар і Бахмут. Мета виставки — нагадати світу про воєнні злочини, які ворог вчиняє на українській землі. 

вулична фотовиставка "Стерті з лиця землі"

«Внаслідок бойових дій, ракетних, бомбових та артилерійських обстрілів та тактики «випаленої землі», яку свідомо використовує росія, кількість повністю, чи майже повністю знищених міст і сіл обчислюється вже десятками. Частина ж розташована на тимчасово окупованій території, тож після деокупації ситуація може виявитися ще більш трагічною», — зазаначають організатори.  

вулична фотовиставка "Стерті з лиця землі"

Фотоматеріали для виставки надали воєнні фотографи Костянтин і Влада Ліберови. А також пресслужби 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. І фотокореспонденти українських медіа. Роботи виставлені на Контрактовій площі.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики

Читайте також: У КИЄВІ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА ХУДОЖНИКА ІВАНА МАРЧУКА «СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ»

Статьи по теме