UA
  RU

  Як допомогти притулкам тварин під час війни?

  Як допомогти притулкам тварин під час війни? 
  
  
  притулок для тварин

  1. Переказати кошти. Тільки спочатку впевніться, що притулку необхідні ці гроші — чи може їм потрібен інший вид допомоги. І уважно читайте, куди саме і через які системи переказувати кошти. 


   2. Привезти їжу, воду, ліки, інше, що може бути необхідне для притулку (уточнити в кожному притулку окремо). Тільки будьте обережні — якщо притулок знаходиться в так званій гарячій точці чи шлях лежить через неї.

   3. Багато притулків після обстрілів та пожеж внаслідок них залишилися без вольєрів, кліток, без електрики, води. Якщо ви можете привезти будівельні або інші матеріали, полагодити електрику та водопостачання — приїжджайте. Тільки знов-таки будьте обережні: якщо притулок знаходиться в так званій гарячій точці чи шлях лежить через неї.


   4. Інформаційно. Ви можете писати в соцмережах, що притулкам необхідна допомога, особливо, якщо живете за кордоном — першочергово потрібен зелений коридор для евакуації людей, тварин та для гуманітарної допомоги. Підключайте всіх, кого можна, привертайте увагу до цієї проблеми.

   5. Ви можете взяти тварину з притулку — так, зараз важкі часи, але навіть якщо ви врятуєте одне життя — це вже багато, а притулку стане легше прогодувати решту тварин. А ви не пожалкуєте про нового друга! 🐶

  допомога притулкам тварин


  #ВсеБудеУкраїна!

  Інформація та фото:  https://t.me/UkraineNow

  Фото: @sirius.shelter  Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

  Статьи по теме