“Жінка, яка має план”: Мей Маск та Альона Шевцова у програмі “Сніданок з 1+1”

Минулими вихідними Україну вже вдруге відвідала 73-річна Мей Маск — авторка книги-бестселера “Жінка, яка має план”. У центрі сюжету – одинока мати, яка виховала трьох успішних дітей, серед яких відомий мільярдер-винахідник, засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск. Сьогодні Мей має 12 онуків, модельну та письменницьку кар'єру та визнання мільйонів жінок по всьому світу.

 

“Жінка, яка має план”: Мей Маск та Альона Шевцова у програмі “Сніданок з 1+1”-Фото 1

До Києва Мей Маск приїхала на запрошення іншої успішної жінки – лідера fintech-індустрії, засновниці міжнародної платіжної системи LEO Альони Шевцової. Метою її візиту було особисто презентувати українкам довгоочікуваний переклад книги “Жінка, яка має план”.

В ексклюзивному інтерв’ю Сніданку з 1+1” Мей Маск розповіла, що у книзі ділиться як секретами виховання дітей, так і менш приємними подробицями особистого життя, що стосуються невдалого шлюбу.

Мій агент захотів, щоб я розповіла про своє життя та уроки, які з неї винесла. І навіть мої діти сказали: ти маєш розповісти про боротьбу. Жінкам це потрібно! І книга саме про це – як важливо не здаватися. І про те, що коли жінка має план, вона вийде з будь-якої ситуації! Коли я писала про своє заміжжя, навіть мої рідні сказали: «Чому ти так довго мовчала про це? Ми допомогли б тобі!» А я не хотіла, щоб інші люди відповідали за вибір, який я зробила,

— поділилася Маск.

“Жінка, яка має план”: Мей Маск та Альона Шевцова у програмі “Сніданок з 1+1”-Фото 2

Альона Шевцова, яка, у свою чергу, виховує чотирьох дітей (двох дівчат та двох хлопців від двох до 12 років), зазначила, що книга Мей стала для неї справжнім одкровенням — як бути сильною та незалежною жінкою, як виховати сильних особистостей.

“Жінка, яка має план”: Мей Маск та Альона Шевцова у програмі “Сніданок з 1+1”-Фото 3

 

Шевцова наголосила, що ставить виховання дітей у пріоритет, незважаючи на успішний бізнес, який стрімко розширюється (Наглядова рада компанії LEO на початку літа 2021 року очолив третій Президент України Віктор Ющенко). «Я завжди відповідаю на дзвінки дітей та читаю на ніч, це основне завдання матері», — говорить Альона Шевцова.

“Жінка, яка має план”: Мей Маск та Альона Шевцова у програмі “Сніданок з 1+1”-Фото 4

Вона наголошує, що книга Маск стала для неї «путівником сильної жінки», що й наштовхнуло на думку запросити Мей до Києва для презентації книги та зустрічі з читачами. «Я хочу зізнатися: коли вперше прочитала книгу Мей у Вашингтоні на початку цього року, навіть плакала. Вона стала для мене посібником, як підніматися нагору, коли важко», — підсумувала Альона Шевцова.

Пізніше в Instagram Мей Маск поділилася враженнями від візиту в Україну та подякувала команді організаторів, а також опублікувала відеозапис з івента.

“Жінка, яка має план”: Мей Маск та Альона Шевцова у програмі “Сніданок з 1+1”-Фото 5

«Все ще схвильована після чудового візиту до Києва, України. Насолоджуйтесь! Дякую Альоні Шевцовій за запрошення. Ти диво-жінка! Ми були дуже вражені. А українська музика просто чудова», — написала Мей Маск.