UA
RU

У Чорному морі загинули близько 1000 дельфінів

Редагувати переклад

Країна-терорист росія знищує природу і створює справжній екоцид. Зокрема, в результаті дій рф у Чорному морі загинули близько 1000 дельфінів.

У Чорному морі загинули близько 1000 дельфінів

На чорноморському узбережжі України, Болгарії, Туреччини загинули близько 1000 дельфінів. Скільки таких загиблих дельфінів дрейфує у морі, достеменно не відомо. Про це розповів міністр захисту довкілля і природних ресурсів України Руслан Стрілець. Кораблі армії рф, які загрожують південному узбережжю України в Чорному морі, постійно використовують акустичні сигнали гідролокатора. За словами вчених, гідролокатори можуть заважати орієнтуванню дельфінів. Ще одна смертельна перешкода для дельфінів — морські міни, що засмічують прибережні води. Також на життя морських тварин впливають ракетні пуски у Чорному морі. Вони створюють потужний шум, який є смертельним для дельфінів. Вибухи та витік пального, уламки ракет забруднили один з найстаріших заповідників України — Чорноморський біосферний заповідник. 

Одним з наймасштабніших ударів по довкіллю України стало руйнування Каховської греблі. В результаті дій країни-терориста в Чорне море та дельту Дніпра потрапило близько 15 млрд. м3 прісної води. Це порушило їхні екосистеми та призвело до значного розпріснення моря.

У червні Мінагрополітики попередньо підрахувало збитки, які рф завдала сільському господарству України. Через підрив росією Каховської ГЕС затоплено десятки тисяч гектарів земель. А поля на півдні України можуть перетворитися на пустелі.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Jonas Von Werne / Unsplash

Читайте також: ВОЄННІ ЗЛОЧИНИ РФ: В УКРАЇНІ ЗАМІНОВАНО ТИСЯЧІ КВАДРАТНИХ КІЛОМЕТРІВ