UA
RU

Найкращі сироватки з ніацинамідом: як вітамін В3 допомагає перемогти акне та пігментацію

Редагувати переклад
Ніацинамід, форма вітаміну В3, позитивно впливає на цілий ряд проблем зі шкірою, включаючи запалення, розширені пори, гіперпігментацію, зниження еластичності шкіри та почервоніння.
Найкращі сироватки з ніацинамідом: як вітамін В3 допомагає перемогти акне та пігментацію-Фото 1

Фото: instagram.com/medik8_ukraine

Завдяки своїм антибактеріальним та протизапальним властивостям ніацинамід також можна використовувати для лікування акне. Він регулює виділення себуму, завдяки чому пори не забиваються так швидко, і на шкірі з’являється менше забруднень. Як правило, ніацинамід можна застосовувати в будь-який час доби — один або два рази на день залежно від препарату, також його можна поєднувати з іншими продуктами. Сироватки, зазвичай, мають найбільшу ефективність через найвищу концентрацію компоненту. Розповідаємо про наші найулюбленіші:

Найкращі сироватки з ніацинамідом: як вітамін В3 допомагає перемогти акне та пігментацію-Фото 2
   

Concentré 27, Cosmetics 27

Concentré 27 — це новий засіб французького бренду Cosmetics 27, що відомий своїм делікатним холістичним підходом до догляду. Сироватка поєднує дію вітаміну С і ніацинаміду, помітно зменшує видимість темних і пігментних плям. Надлегка формула, що швидко поглинається, робить колір обличчя рівнішим та покращує текстуру шкіри.

Найкращі сироватки з ніацинамідом: як вітамін В3 допомагає перемогти акне та пігментацію-Фото 3

Clarity Peptides, Medik8

Містить 10%-ну концентрацію ніацинаміду, який чудово заспокоює шкіру, усуває почервоніння та зменшує запалення. Він також чудово справляється з гіперпігментацією, тому, безумовно, його варто використовувати, якщо ви хочете покращити рівномірність шкіри та зробити її поверхню бездоганною. Пептиди допомагають відновити чистоту, створюючи ефект «скляної шкіри», усуваючи втомлений, тьмяний вигляд.

Найкращі сироватки з ніацинамідом: як вітамін В3 допомагає перемогти акне та пігментацію-Фото 4

Glow 27, Cosmetics 27

Високоефективна натуральна сироватка ефективно зменшує пігментні плями і нерівності та підвищує сяйво шкіри, зберігаючи при цьому цілісність її «екосистеми» (мікробіоти). Зміцнює шкірний бар’єр і відновлює баланс. Glow 27 корегує колір обличчя, з ним шкіра набуває природного сяйва, що завжди виглядає привабливо.

Найкращі сироватки з ніацинамідом: як вітамін В3 допомагає перемогти акне та пігментацію-Фото 5

Calmwise Color Correct, Medik8

Крем-коректор для чутливої шкіри містить зелені мінеральні пігменти, які швидко адаптуються до тону шкіри й миттєво маскують почервоніння, залишаючи колір обличчя рівномірним. Також до складу входить 0,5% бакучіол – ефективний інгредієнт, за противіковою активністю аналогічний ретинолу, проте без подразнення. Ніацинамід заспокоює, нейтралізує надмірну чутливість та покращує загальний вигляд шкіри.

Найкращі сироватки з ніацинамідом: як вітамін В3 допомагає перемогти акне та пігментацію-Фото 6

Prebiotics & Niacinamide Pore Refining Booster, Allies Of Skin

Цей засіб – ваша суперзброя у боротьбі з висипаннями, подразненнями та тьмяним тоном шкіри. Головні герої цієї унікальної формули Allies Of Skin – ніацинамід 10%, комплекс пробіотиків та пребіотиків, гіалуронову кислоту, фосфоліпіди, вітамін Е, глутатіон, екстракт центели, гранату, ягід годжі, солодки голої, зеленого чаю.

Читайте також: ЯК ПОКРАЩИТИ СОН: ПОРАДИ ЛІКАРІВ 

Статьи по теме