UA
  RU

  4 лайфхака, як схуднути без виснажливих тренувань

  Редагувати переклад
  У мережі фітнес-студій hiitworks запустили авторську програму схуднення. Завдяки їй зайві кілограми зміняться на нові звички, персональні та групові тренування стануть улюбленим заняттям, а цифри на сантиметровій стрічці дуже порадують. 
  
  4 лайфхака, як схуднути без виснажливих тренувань.

  Експерти hiitworks розповіли, чому програма працює, а результати, отримані протягом 7 тижнів, зберігаються надовго.  


  Індивідуальний підхід

  Бажаючи схуднути, багато хто шукає універсальний спосіб, як це зробити. Рекомендації в мережі, поради знайомих - у хід можуть йти будь-які методи. Ось тільки треба пам'ятати, що кожен організм індивідуальний і те, що підходить одному, не працює іншим. У кожного свій стан здоров'я, харчові звички та особливості. Тому тут важливим є індивідуальний підхід.

  Перед початком програми необхідно пройти фітнес-тестування, щоб визначити свій стан. Сюди входить аналіз способу життя та стану здоров'я, вимірювання складу тіла на спеціальних вагах-аналізаторах, виміри та тест рухів. Після цього фахівець може підібрати правильний режим тренувань, скоригувати харчування та без зайвого дискомфорту прищепити нові звички. Додатково до анкетування проводять тест рухів, щоб визначити, які вправи вам протипоказані, щоб уникнути травм та досягти максимального ефекту від занять. 


  4 лайфхака, як схуднути без виснажливих тренувань.

  Здійсненна мета

  Після того, як людина пройшла анкетування та діагностику, вона розуміє, куди треба рухатися. Саме час поставити собі за мету схуднення. Багато хто вигадує собі нереалістичні плани. Наприклад, скинути 10 кг на місяць, що не просто складно здійснити, але й небезпечно. При цьому не досягаючи намічених результатів, засмучуються, що так і не вдалося побачити бажану цифру на терезах.  

  Як поставити досяжну мету? При правильному харчуванні та тренування оптимально скидати близько 500 грам на тиждень. Якщо виснажувати себе жорсткими тренуваннями та дієтами, тоді організм відчуває стрес. Замість накачаних м'язів з'являється шкіра, що обвисла, а жиру стає ще більше. Це явно не те, що нам потрібне, правда? Тому налаштовуватися потрібно не на швидкий та стресовий результат, а на довгостроковий ефект.


  4 лайфхака, як схуднути без виснажливих тренувань.

  Додаткова мотивація

  Схуднення – це тривалий процес. На початку шляху вистачає самомотивації та прагнення, але потім все може йти не так гладко. Наприклад, бувають зриви, стреси, бажання "заїдати" проблему. Щоб не кинути все на півдорозі, вам потрібна підтримка. Наприклад, розкажіть друзям, що ви вирішили прийти у форму і зараз відмовитеся від десерту чи коктейлю в кафе. 

  Також, щоб у вас не виникало бажання все кинути, у програмі схуднення hiitworks разом з учасником весь шлях проходить персональний тренер. З ним можна зв'язатися будь-коли, порадитися, розповісти, що сталося та отримати додаткову підтримку. Адже легко тримати себе у формі, коли життя обмежується лише фітнес-студією. Але поза її межами існують харчові спокуси, стреси та інші чинники, які можуть порушити режим.  Вашою підтримкою та мотивацією також можуть стати учасники програми, з якими ви бачитеся на групових тренуваннях. У вас схожі цілі, тому ви можете ділитися результатами, отримувати мотивацію і не здаватися. 

  4 лайфхака, як схуднути без виснажливих тренувань.


  Упор на самопочуття, а не цифру на терезах

  Приймаючи рішення схуднути, багато хто щодня зважується і чекає, коли вже побачить заповітну цифру на терезах. Але якщо програма схуднення побудована правильно, то зайвий жир спалюється, а м'язи зміцнюються. Як ми знаємо, м'язи важчі і щільніші, ніж жир, відповідно спочатку на терезах зміни в тілі непомітні. Якщо людина вибирає виснажливі тренування та неперевірені дієти, то кілограми йдуть. Але за рахунок м'язів, а не жиру. Тож створюється ефект “хибних ваг”, а згодом кілограми повертаються.

  Щоб відслідковувати результати та стежити за прогресом, краще використовувати не зважування, інші методи. Наприклад, у програмі схуднення йогороботи тренери щотижня вимірюють обсяги тіла, кількість м'язової, жирової та кісткової тканини. Після цього можна індивідуально скоригувати програму та досягти ще кращих результатів. 

  4 лайфхака, як схуднути без виснажливих тренувань.


  У процесі схуднення важливо орієнтуватися на власне самопочуття, а чи не показник на терезах. Багато хто сприймає тренування як додатковий стрес. Це може бути пов'язане з досвідом у минулому, коли вибрали неправильне навантаження. Важливо, щоб тренування приносили як результат, а й задоволення. Тому вони мають бути різноманітними та посильними. Необхідне навантаження можна отримати і за 45 хвилин, якщо тренер вибудує грамотне тренування. 

  Але також не забувайте і про відновлення поза фітнес-студією. Правильне харчування, піші прогулянки та здоровий сон не менше ніж 7 годин стануть вашими союзниками на шляху до тіла мрії. 

  Якщо ви хочете знайти нові корисні звички, позбутися зайвих сантиметрів, стати здоровішими і витривалішими, тоді записуйтесь на 7-тижневу програму схуднення hiitworks. Підтримка та контроль тренера допоможуть досягти бажаних результатів. 

  Зареєструватися або дізнатися деталі можна дізнатися ось тут.

  Статті на тему