Якщо ви вважали, що корисні продукти можна знайти тільки влітку, тоді діставайте блокнот і ручку та записуйте, що можна придбати пізно восени та взимку на прилавках та в магазинах.
З настанням холодів кількість корисних продуктів значно зменшується і стає все важче знайти джерело вітамінів і мінералів. Але не варто впадати у відчай, адже в осінньо-зимову пору також можна відшукати продукти, які багаті на корисні компоненти.
Читайте також: ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД ПРОСТУДИ
Вивчивши ринки та прилавки магазинів, ми підготували для вас список корисних продуктів, які можна спокійно купувати пізно восени та взимку.
Цей фрукт з’являється на прилавках із першими холодами. Його яскравий зовнішній вигляд так і манить! Ми радимо піддатися цій спокусі і придбати пару-трійку гранатів, адже вони здатні захистити від хвороб серця. Також цей фрукт знижує ризик раку молочної залози, покращує пам’ять і допомагає скинути вагу завдяки здатності продовжувати відчуття ситості.
Для багатьох мандарини — вісники зимових свят. Але вони виконують і корисну функцію — прискорюють обмін речовин і збагачують організм вітаміном С. Вони також міститься велика кількість бета-каротину і вітаміну А, які важливі для правильного травлення. А ось вітамін В6, який міститься в мандаринах, допомагає боротися з депресією.
Королек, шарон, хурма — всі вони багаті на бета-каротин, який покращує зір і стимулює регенерацію клітин бронхів та легень. А це дуже актуально в період грипу та застуди. А якщо ви намагаєтеся викорінити зі свого життя солодке, тоді хурма – ідеальний замінник, адже в ньому міститься рослинний цукор, який зовсім не шкодить фігурі.
Читайте також: 5 СНІДАНОК, ЯКІ НЕ РЕКОМЕНДУЮТЬ ДІЄТОЛОГИ
Навіть дефіцит овочів та фруктів в осінньо-зимовий сезон не може завадити вам отримувати порцію вітамінів. Наприклад, із лука-шалота. Він містить достатню кількість вітаміну С для боротьби із застудними захворюваннями. Також він контролює засвоюваність організмом жирів.
Червоні ягоди доступні у всіх магазинах, їх також можна заморозити з літа. У журавлинах містяться кислоти, які діють як справжнісінькі антибіотики. Журавлинний сік допомагає боротися із запаленням нирок, швидше одужувати після грипу та ГРВІ. У ній міститься також багато фосфору, який зміцнює зуби та м’язи, калію – корисного для серця та вітаміну Н, необхідного для імунітету.
Її можна знайти на прилавках із листопада до березня. Ця капуста багата на вітамін С, який просто необхідний в холодну пору.