UA
RU

8 неочевидних продуктів, які прискорюють ріст волосся

Редагувати переклад
Чи не лососем єдиним.

8 неочевидних продуктів, які прискорюють ріст волосся.

Якщо ви ставитеся до тієї половини людства, яка завжди хоче відростити, а не обрізати волосся, тоді вам буде цікаво, що включити в свій раціон, щоб прискорити цей процес.

1. Солодка картопля

У ньому міститься бета-каротин - джерело вітаміну А. Він не тільки сприяє здоровому стану шкіри голови, але також сприяє ефективному зростанню волосся.

2. Жовтий перець

У жовтому солодкому перці міститься у 5,5 разів більше вітаміну С, ніж у апельсині (341 мг проти 63!). А це добре не тільки для імунітету, як і всі звикли думати, але і для волосся - антиоксидант зміцнює фолікул і перешкоджає випаданню волосся.

3. Устриці

Дефіцит цинку викликає втрату волосся та погіршує стан шкіри голови, а в 85 г устриць міститься на 493% цинку більше за денну норму. Пам'ятайте про це.

Читайте також: ЖИРНЕ ВОЛОССЯ: ПРИЧИНИ І МЕТОДИ РІШЕННЯ

8 неочевидних продуктів, які прискорюють ріст волосся.

4. Насіння соняшника

Так, ви все правильно зрозуміли, зовсім трохи насіння може забезпечити ваш організм вітаміном Е, який покращить циркуляцію крові в шкірі голови та прискорить ріст волосся.

5. яйця

Чудове джерело омега-3-кислот. У яйцях міститься біотин, який багато хто п'є як харчові добавки. Але здоровіше ваше волосся зробить жовток. Вживання великої кількості білка може заблокувати абсорбцію біотину в організм, що призведе до втрати цього мікроелемента.

6. Авокадо

Завдяки тому, що фрукт містить життєво важливу концентрацію жирних кислот, які можна знайти і в людських клітинах, при нанесенні на волосся та шкіру голови авокадо стимулює вироблення колагену та еластину. Додайте в кашку з маленького авокадо натуральну сметану (містить молочну кислоту, яка допомагає відлущити мертві клітини та глибоко очистити шкіру голови) та потримайте на волоссі протягом 10 хвилин до миття голови.

Читайте також: НОВИЙ INSTA-ТРЕНД: фарбування двома різними кольорами

8 неочевидних продуктів, які прискорюють ріст волосся.

7. Мигдаль

Ці горіхи змусять ваше волосся рости швидше, і навіть ущільнять його. А все через високий вміст біотину. Одна чашка мигдалю містить майже третину від щоденної норми. Додайте мигдаль у свій раціон, і вже за місяць-два ви побачите перший результат!

8. Шпинат

Шпинат та інша листова зелень – наприклад, броколі, – містять вітамін А та С, які допомагають нашому організму виробляти олії, необхідні для їх зміцнення та здорового зростання. Результати можна побачити вже за 6-12 місяців.

Статті на тему