UA
RU

Магнітні бурі у грудні: небезпечні дні

Редагувати переклад

Грудень розпочався з потужної магнітної бурі. Ситуація має налагодитися за тиждень. Але цього місяця прогнозують декілька великих магнітних бур. 

Магнітні бурі у грудні: небезпечні дні-Фото 1

Магнітні бурі є результатом порушення магнітного поля Землі. Вони можуть тривати від декількох годин до декількох діб. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Спостерігаючи за активністю Сонця, можна спрогнозувати небезпечні для здоров’я дні. Проте такі прогнози треба перевіряти кожного дня, як прогноз погоди. Прогнози, які робляться на початку місяця, — попередні. 

Грудень розпочався з потужної магнітної бурі, яку відчують навіть не метеозалежні люди. 1 і 2 грудня треба бути особливо обережними. Далі інтенсивність буде поступово знижуватися. Небезпечними будуть 4, 5, 6 та 7 грудня. Потім — 12 грудня. За попередніми розрахунками, бурі високої інтенсивності повернуться у другій половині місяця: їх очікують 18 та 21 грудня. 22 й 23 грудня інтенсивність стане середньою і має стихнути. 

Під час магнітної бурі найчастіше з’являється головний біль і слабкість. Також може підвищуватися артеріальний тиск, з’являтися біль, безсоння, загострюватися хронічні захворювання. В ці дні лікарі радять дотримуватися здорової дієти, не нервувати та більше відпочивати. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Tim Mossholder / Unsplash

Читайте також: ЯК ПОКРАЩИТИ ІМУНІТЕТ: ПОРАДИ МОЗ

Статті на тему