UA
RU

Аня Тейлор-Джой розповіла про те, як справлялася з булінгом

Редагувати переклад

Актриса розповіла, що допомогло їй впоратися зі знущаннями у школі.

Буллінг – одна з найпоширеніших проблем, особливо серед школярів. І Аня Тейлор-Джой не стала винятком, а була жертвою.

Аня Тейлор-Джой розповіла про те, як справлялася з булінгом-Фото 1

Актриса нового фільму “Меню” поділилася на шоу Дрю Беррімор, що у шкільні роки вона наражалася на страшні знущання з боку своїх однолітків. Це зараз ми захоплюємося незвичайною зовнішністю зірки, а раніше її за це цькували.

Аня Тейлор-Джой розповіла, що з буллінгом їй допомогли впоратися її батьки. Саме вони вселили дівчині думки про те, що потрібно дивитися глибше, ніж просто зовнішність.

Мені дуже, дуже пощастило з батьками, бо, коли з мене знущалися через мою зовнішність, моя мама завжди говорила, що треба дивитися всередину когось… Бачити особливість зсередини. Потрібно любити серце людини. І я дійсно повинна подякувати своїй мамі за це, тому що її порада була дійсно корисною,

 — продовжила Тейлор Джой.

Читайте також: Зої Кравітц розповіла про те, як розлучення з Карлом Глусманом вплинуло на неї.

Акторка, яка влітку таємно вийшла заміж за бойфренда Малкольма Макрея, раніше розповідала про своє ізольоване дитинство, говорячи, що її єдиними друзями були «персонажі книг про Гаррі Поттера».

Перші два роки я провела в Англії, граючи в бавовни в долоні з рослинами - якщо ляснути їх досить сильно, вони ляскають у відповідь - і навчилася читати. Це було моє існування. Я не спілкувалась з іншими дітьми. Я була явно дуже нормальною дитиною,

- розповіла Тейлор-Джой Entertainment Tonight минулого року.

Актриса зізналася, що їй було завжди важко знайти місце, де її цінували б і поважали, а не ставили оцінки її зовнішності. І вона щиро рада, що знайшла себе у кіно. "Мені потрібно було вірити в те місце, де мене цінували б, і щоб я могла зробити свій внесок, а не постійно думати: "Що зі мною не так і чому я не вписуюсь?"

Статті на тему