UA
RU

Бехаті Прінслу, Кендіс Свейнпол і Карлі Клосс віддалися ностальгії за Victoria's Secret Fashion Show

Редагувати переклад

Дівчата не зможуть вийти на подіум цьогорічного Victoria's Secret. У зв'язку з цим вони згадують, як це було, і бажають удачі всім учасницям.

2015 Victoria's Secret Fashion Show

Ангели та моделі Victoria's Secret вже прилетіли до Париж та здійснюють останні приготування перед шоу, що відбудеться завтра, 30 листопада. Нагадаємо, що транслюватиметься показ лише через кілька днів, 5 грудня. Відомі ангели Victoria's Secret Кендіс Свейнпол, Бехаті Прінслу та Карлі Клосс цього року не зможуть взяти участь у дефілі, але вони не дотримали емоцій і вдали ностальгії у себе в Instagram.

Бігати Прінслу
27-річна намібійська модель пропустить шоу, щоб залишитися вдома зі своєю маленькою донькою, Дасті Роуз, яка з'явилася на світ лише кілька місяців тому. Паризький показ став би для дівчини десятим, ювілейним. Також вона одна із трьох ангелів, хто відкривав шоу двічі.

Відкривати Victoria's Secret Fashion Show було моєю мрією, яка справдилася двічі, і я досі не можу в це повірити. Дівчатам і команді бажаю удачі в Парижі, ми з Дасті Роуз за вболіватимемо. Я знаю, якими потім і сльозами дається підготовка до цього шоу і була частиною цього, це був би мій десятий показ. Не можу повірити. Люблю вас усіх, веселіться в Парижі, і побачимося наступного року!

− написала молода мама.

Кендіс Свейнпол
Подруга Бехаті 28-річна Кендіс Свейнпол також стала мамою Нещодавно: 5 жовтня вона народила сина Анака. Модель залишила дівчатам емоційне послання та пообіцяла повернутися наступного року:

Хлопці! Успіхів у Парижі! Тож шкода, що пропускаю це шоу! Безперечно, воно буде чарівним. Дівчата, насолоджуйтесь кожним моментом. З нетерпінням чекаю показу! З нетерпінням чекаю vsfs2017!

Carly Closse
24-річна Карлі Клос через завантажене робочого графіка також не зможе взяти участь у дефілі. Вона опублікувала фото з показу 2013 зі словами підбадьорення для всіх учасників шоу:

Думаю про ангелів та всю родину Victoria's Secret, в той час, як вони прямують до Парижу. На жаль, я маю обов'язки на роботі, які не дозволяють мені бути там. Мені шкода пропускати шоу, але бажаю всім удачі здалеку! Насправді немає більше такого шоу, як VS Fashion Show, і немає більше такого почуття, яке відчуваєш, виходячи на цей чудовий подіум. Всім дівчаткам бажаю удачі, і насолоджуйтесь кожною хвилиною! Не можу дочекатися, щоб побачити вас усіх блискучих у Парижі.

Статті по темі:

Хто виступить на Victoria's Secret Fashion Show цього року
Шоу Victoria's Secret 2016: перші подробиці
Кендал Дженнер підтвердила свою участь у Victoria's Secret Fashion Show

Фото: Gettyimages

Статті на тему