Edit page title J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка – якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка

Редагувати переклад

Почуття безтурботності, передчуття уповільнення і відчуття морської солі у волоссі — саме той самий муд, який найкраще підходить для курортної колекції. Цього сезону J'amemme постаралися передати атмосферу полотен Поля Сіньяка, французького художника-неоімпресіоніста, який писав атмосферні пейзажі Сен-Тропе та Кассі. Дизайнер Юлія Ярмолюк не лише використала його роботи як відтінковий мудборд колекції, а й сам лукбук зняла на тлі репродукцій його картин.

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 1

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 2

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 3

Капсула Resort'21 розроблена дизайнером у вигляді універсальних сетів, що легко заповнять будь-яку потребу відпускного сезону. Колірна гама – приглушені відтінки блакитного, білого, мокко, з декількома яскравими вкрапленнями рожевого та жовтого. У колекцію увійшли сорочки, комбінезони, кроп-топи і шорти виключно з натуральних матеріалів — бавовни та льону, що біорозкладається. “Вважаю льон дещо недооціненим матеріалом, – вважає Юлія. — Адже крім абсолютної натуральності та практичності він надає нарядам неформальності, невимушеності та легкості. Це абсолютно демі-кутюрний матеріал, у цій колекції вдалося створити з нього навіть вечірню сукню!

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 4

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 5

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 1

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 7

На випадок, якщо літо застане вас у місті, в колекції можна вибрати оуверсайз-сорочки з хрусткої італійської бавовни, м'які однобортні льняні жакети та костюми з укороченими блейзерами. А традиційні для бренду плісування знайшли втілення у яскраво-жовтій сукні з рукавами-буфами з органзи. Кожен залом тканини створюється майстрами вручну, що прирівнює пошиття плаття до кутюрного мистецтва.

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 8

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 9

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 10

J'amemme Resort'21: Сезонна капсула, натхненна полотнами Поля Сіньяка-Фото 11

 

Аксесуарна лінійка представлена ​​асиметричними капелюхами, що прикривають обличчя та плечі на випадок, якщо їх носій забуде завдати SPF. Додати невагомий акцент костюму з льону можна за допомогою хустки-твіллі, а всі маст-хеви для пляжу вмістити у величезній сумці-багеті.

 

 

Статті на тему