Edit page title Не зовсім ідеальний: За життя Шон Коннері виступав за побиття жінок
Edit meta description Не зовсім ідеальний: За життя Шон Коннері виступав за побиття жінок.

Close edit interface
UA
RU

Не зовсім ідеальний: За життя Шон Коннері виступав за побиття жінок

Актор, що втілив образ Джеймса Бонда, не завжди поводився по-джентльменськи.  
Не зовсім ідеальний: За життя Шон Коннері виступав за побиття жінок.

У зв'язку зі смертю легендарного актора, який прославився завдяки ролі агента 007, світ дізнався про не зовсім гідні висловлювання 90-річного Шона Коннері. 

Так, 1965 року в інтерв'ю для журналу Плейбойна той момент уже встиг зіграти в перших фільмах про суперагента Джеймса Бонда Коннері сказав дуже суперечливі слова.   

“Я не думаю, що в тому, щоб бити жінок, є щось особливо погане. Хоча слід зізнатися, що техніка побиття жінок не повинна бути такою самою, як і в сутичках з чоловіком”. Також знаменитість додав, що ляпас може бути цілком заслуженим результатом, якщо всі альтернативи не змогли покращити ситуацію і було безліч попереджень.  

“Якщо жінка поводиться як стерва чи істеричка, або спеціально напрошується, то я зроблю все можливе, щоб припинити це”.  

Не зовсім ідеальний: За життя Шон Коннері виступав за побиття жінок.

Читай також:Хелена Бонем Картер представила свого нового бойфренда  

Після того, як світ дізнався про смерть великого актора, кілька критиків вирішили нагадати в Твіттері людям про те, яким насправді був виконавець ролі Джеймса Бонда. До протестувальників приєднався і відомий американський актор Бредлі Вітфорд, Який пояснив, що “Шон Коннері здавався крутим. Проте, без роздумів та жалю бити жінку - цене круто".   

“Як актора Шона Коннері любили багато хто. Але також він був і кривдником, мізогоністомі виступає за жорстоке поводження з жінками. Система прирекла його на тривалу та уславлену кар'єру. І це нормальне критикувати такий стан речей”, — твитнула звернення  Вітфордаодна з його шанувальниць.  

Через рік після нього контроверсійноговисловлювання Коннері знову поставили те саме питання під час інтерв'ю з  Барбарой Волтерс1987 року. Чи варто говорити, що за  по закінченнікількох декад думка Шона анітрохи не змінилася.  

“Я не змінив своєї думки ... Якщо ви випробували інші методи, а жінкам вдається доводити нас до критичного стану, адже вони просто не можуть відпустити ситуацію. Вони хочуть вимовляти останнє слово, і ти їм його даєш, але вони все одно нещасні. Вони хоча вимовити його знову, і потрапляють у провокаційну ситуацію, тому я вважаю абсолютно правильним використовувати більш критичні методи”. 

Шістьма роками пізніше він зізнався, що його слова були вирізані з контексту.

Читай також:Бенкет під час чуми: Кендал Дженнер засудили за гучне святкування дня народження  

“Я дійсно сказав, що дати жінці ляпас – не найжорстокіша річ. Я говорив про це у своїй книзі, адже набагато грубіше психологічно знищувати людину ... Доводити його до такого стану нещастя і стресу, що він дійсно починає ненавидіти себе. Існують жінки, яким подобається доводити ситуацію до точки кипіння. Саме цю мету вони й переслідують, остаточна конфронтація вони хочуть затріщини”. 

Не зовсім ідеальний: За життя Шон Коннері виступав за побиття жінок.

А після вже 2006 року Коннері помітно переінакшив власні слова. 

“Моя точка зору полягає в тому, що ніякий рівень образи по відношенню до жінки не прийнятний під жодним приводом. Потрібно зупинитися”, - розповів він. Час of Лондонв 2006 році.  

У тому ж році перша дружина Коннері Дайан Сіленторозповіла у своїй автобіографії "Мої дев'ять життів", що чоловік жорстоко з нею поводився під час заміжжя, яке тривало з 1962 по 1973 роки. Коннері, звісно, ​​виступив проти звинувачень.  

У кінолегенди и Сілентоє 57-річний син Джейсон. Коннері знову одружився вже 1975 року з художницею  МішелінРокбрюн. Остання сказала, що її чоловік помер тихо та спокійно уві сні після тривалої боротьби з дименцією.  

Статті на тему