UA
RU

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23

Редагувати переклад
Нова колекція SS'23 бренду GASANOVA - це емоційна рефлексія на нелегкі випробування, які переживає наша країна, але з твердою вірою у світле майбутнє та абсолютну перемогу. Створюючи колекцію, дизайнер Ельвіра Гасанова спостерігала за тим, як українці сьогодні знаходять баланс між війною та життям, одночасно допомагаючи різними способами наблизити перемогу та займаючись повсякденною рутиною.

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23-Фото 1

«Значна частина колекції базується на чорному кольорі, який втілює сумні події в Україні, але кожен із чорних предметів одягу доповнений білою блискучою деталлю – зрештою, GASANOVA залишається брендом святкового одягу для особливих подій. Таким чином я хотіла показати, що навіть проходячи крізь темряву, ми все одно рухаємось до нашого наступного великого свята – свята свободи", – розповідає дизайнер.

Давні українські мотиви, природно, також стали натхненням для колекції. Взявши за основу орнаменти на традиційному вишитому одязі, Ельвіра Гасанова переосмислила їх у власний спосіб – виклавши візерунок делікатними кристалами на об’ємних рукавах чорної сукні. Ще один національний код, який вишукано вплітається в колекцію GASANOVA – коса. Блискучими переплетеннями оздоблено лінію шиї, вони прикрашають плечі або обрамляють тендітний виріз спереду сукні. Цей елемент символізує зв’язок трьох поколінь родини, цінність сестринства та силу єдності.

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23-Фото 2

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23-Фото 3

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23-Фото 4

Попри те, що бренд GASANOVA відомий насамперед одягом black-tie, у колекції є речі з елементами мілітарі, як штани карго та шорти. З початком повномасштабної війни, жодний з українських брендів не залишився осторонь — кожну дизайнерську студію було залучено у виробництво одягу для військових. Таким чином, і колекція SS'23 залишиться свідченням години, коли ми зараз живемо.

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23-Фото 5

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23-Фото 6

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23-Фото 7

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23-Фото 8

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23-Фото 9

Розсипи кристалів та візерунки у вигляді коси в новій колекції GASANOVA SS'23-Фото 10

Читайте також: ПОКАЗ DIOR SS23 У ПАРИЖІ: ІСТОРІЯ ЖІНОЧОЇ СИЛІ 

Статті на тему