UA
RU

Прихильниця путіна і війни Рудковська відвідала покази на Тижні високої моди у Парижі

Редагувати переклад

На Тижні високої моди у Парижі засвітилася російська продюсерка Яна Рудковська. Модні бренді надіслали прихильниці путіна запрошення на свої покази.

Рудковська відвідала покази на Тижні високої моди у Парижі

Російську продюсерку Яну Рудковську запросили на показ Dior. Фото: Steven Su / Unsplash

Звіти з Тижня моди Рудковська друкує у своїх соцмережах. У понеділок вона показала подарунки від Dior і запрошення на святкову вечерю з нагоди виходу кутюрної колекції Весна-Літо 2023. Того ж дня продюсерка завітала на показ Dior, де також сфотографувала іменне запрошення. Перед цим Рудковська подивилася нову колекцію Georges Hobeika.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Yana Rudkovskaya (@rudkovskayaofficial)

У вівторок у розкладі росіянки був показ Alexandre Vauthier, у середу - Elie Saab і Zuhair Murad. Особливо її вразило весільне вбрання від Elie Saab, про що й написала у своєму телеграм-каналі:

«Кажуть, наречена в такій специфічній короні з фатою. Хоч вбийте мене, але мені вона нагадує головний убір — кокошник! Поговорила зі знавцями моди, кажуть, що кокошник! Мені особисто подобається, дуже нагадує нашу Царівну-Лебідь».

Яна Рудковська відкрито підтримує дії президента росії путіна. Напередодні проведення так званих «референдумів» на окупованих росіян територіях вона заявила, що у путіна не було іншого вибору, ніж розпочати війну.

Рудковська відвідала покази на Тижні високої моди у Парижі

А після анексії чотирьох областей України підтримала такого ж прихильника путіна і війни — російського співака Баскова: «Упродовж 8 років Коля їздив на Донбас з благодійними концертами, зустрічався з місцевими та знав ситуацію в регіонах зсередини. Про нацизм і русофобію розповідав нам страшні історії від жителів цих регіонів... Він, як і багато інших артистів, що підтримали президента, вже потрапив до тих чорних списків, але як гарно, що у нас є такі артисти, які не бояться своєї позиції».

На день народження путіна Рудковська побажала йому міцного здоров'я та сталевих нервів. А святкувати поїхала ще до одного свого друга — путініста Сергія Полуніна на балет «Распутін»: «У Сергія портрет президента набито на грудях… Знаю, що Сергій хотів повторити свій балет саме у ювілей президента».

До речі, Рудковська сама потрапила до санкційних списків. 15 січня було введено в дію рішення Ради національної безпеки та оборони про запровадження економічних та інших санкцій щодо 198 людей, серед яких була й російська продюсерка. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Yana Rudkovskaya (@rudkovskayaofficial)

Поява Яни Рудковської на показах збурила громадськість. Не зрозуміло, чому в той час, коли ЄС регулярно запроваджує пакети санкцій проти Росії, європейські Доми моди, що перезентують свої колекції в самому центрі Європи, запрошують на покази людей, які публічно підтримують війну в Україні, а водночас й геноцид українців. 

Автор: Яна Панюшкіна

Читайте також: НОВИЙ СКАНДАЛ ПІСЛЯ ШОУ SCHIAPARELLI: ЧОМУ ІРИНУ ШЕЙК БЕРУТИ НА ПОКАЗІ