UA
  RU

  10 корисних сервісів для любителів Instagram

  Редагувати переклад

  Сьогодні, 6 жовтня, одна з найпопулярніших соціальних мереж із обміну фотографіями та короткими відеороликами Instagram святкує своє шестиріччя. На честь цього ми вирішили зробити добірку корисних додатків і сервісів, які напевно сподобаються тим, хто вже не уявляє свого життя без щоденного скроллінга по улюблених акаунтах (а це більшість з нас) і сам звик ділитися зі світом важливими (або не дуже) моментами своїми. життя.

  Любителі соціальних мереж


  макет

  Програма Layout

  Програма Layout від розробників Instagram − одна з найпростіших та найзручніших утиліт для створення колажів. Можна вибрати до 9 знімків зі своєї фотоплівки, а можна скористатися функцією "Фотокабіну", щоб зробити спонтанні фотографії, після чого програма запропонує кілька колажів на вибір.


  Hyperlapse
  Ще одна програма від Instagram, яка дозволяє створювати відеоролики зі збільшеною швидкістю без тремтіння камери. Наприклад, за допомогою Hyperlapse можна відобразити схід сонця за 10 секунд або вмістити свої враження від відвідування 2-денного музичного фестивалю в 30-секундний ролик. Програма дозволяє прискорити відтворення відео в 12 разів.

  Приклад hyperlapse-відео:

  InstaSize


  Програма InstaSize

  Програма дозволяє завантажувати у Instagram повнорозмірні фотографії без втрати якості та обрізки важливих частин. Крім того, програма пропонує сотні фільтрів на основі професійної плівки, креативні наклейки, рамки для колажів та інші інструменти для обробки фото.

  VSCO

  Додаток VSCO

  Вважається одним з найкращих програм для обробки фотографій. VSCO пропонує пограти з колірними фільтрами, а також настроїти контрастність, колірну температуру та експозицію. У програмі регулярно з'являються нові пакети фільтрів, які створюються у співпраці з професійними фотографами.  SnapWidget

  Сервіс snapwidget


  Простий у використанні сервіс, який дозволяє розмістити стрічку з Instagram-фотографіями на сайті або у блозі. Корисний інструмент для тих, хто, наприклад, займається бізнесом.

  Snapseed

  Додаток Snapseed

  Snapseed – повноцінний фоторедактор від компанії Google, свого роду «фотошоп» для Instagram. Серед доступних функцій – усунення червоних очей, налаштування яскравості, корекція кольору та ретуш, вирівнювання горизонту, розмиття, додавання тексту тощо.


  Instaweather

  Instaweather

  Існує дві версії цієї програми – безкоштовна та платна. Утиліта дозволяє додавати інформацію про погодні умови там, де ви зараз перебуваєте, накладаючи симпатичні іконки поверх фотографій. Оригінальний спосіб розповісти друзям, смажитеся під сонцем або мокнете під дощем.

  Повернення в Instagram

  Повернення в Instagram

  Одна з найпопулярніших програм, що дають змогу ділитися у своєму профілі зображеннями інших користувачів. Додаток надає інші інструменти: наприклад, тут можна побачити всі публікації, яким ви поставили «лайк».

  Студія соціального друку

  social-print-studio

  Компанія Social Print Studio (раніше Prinstagram) пропонує друк Instagram-знімків у високій якості та в різних форматах. Наприклад, за допомогою даного сервісу можна роздрукувати фотокнигу або створити магніт, постер, листівку, календар та багато іншого з улюбленими фотографіями. Доставка здійснюється по всьому світу.

  Instagoodies

  instagoodies

  Цей невеликий сервіс придумали два брати, які фанатіли від Instagram. Тут можна замовити книгу, що складається з 90 наклейок розміром 22х22 мм, на яких будуть зображені вибрані Instagram-фотографії. Вартість послуги − 14$. Відмінний варіант для подарунка (собі у тому числі).

  Статті по темі:

  Instagram Stories: нова функція-аналог Snapchat
  На кого передплатити: 10 нестандартних арт-аккаунтів Instagram
  Чому ми так любимо Instagram?
  Шість головних правил вдалого фото у Instagram

  Фото: Gettyimages, itunes.apple.com, snapwidget.com, socialprintstudio.com, facebook.com@instagoodies

  Статті на тему