UA
RU

5 найкращих способів оновити ремонт у орендованій квартирі

Редагувати переклад

5 найкращих способів оновити ремонт у орендованій квартирі-Фото 1

Знімна квартира — ще випробування. Мало того, що щомісяця потрібно платити божевільні суми за не завжди добрі умови, то ще й господарі часто бувають категоричні і не йдуть на поступки. Не завжди вони дозволяють поміняти щось у квартирі, але навіть із такої ситуації є вихід. Розповідаємо, як перетворити орендоване житло, не витратити на цей цілий стан і догодити господареві. 

Читайте також: 5 простих ідей, як оновити дизайн квартири без капітального ремонту

 

Заберіть усі старі меблі

[mc_gallery id=133796]

Молоді дуже подобається стиль лофт у дизайні та скандинавські мотиви. Головна вимога - щоб усе було максимально просто, з мінімумом меблів і комфортно. Багато квартир, на жаль, не відповідають таким критеріям, але завжди можна знайти компроміс. Попросіть господаря або господиню квартири прибрати меблі, які вам не потрібні або просто мозолить око. Старі шафи можна замінити на підлогу відкритими вішалками, а килими зняти і забути, як страшний сон. У більшості випадків господар квартири погодиться і не перешкоджатиме вашому комфортному проживанню. 

 

декор стін

[mc_gallery id=133805]

З зайвими меблями розібралися, тепер перейдемо до облагородження житла. Найпростіший спосіб - прикрасити приміщення красивими малюнками (можливо, власного виготовлення) або навіть новими шпалерами. Поговоріть із господарем житла про те, що хочете поміняти шпалери або просто пофарбувати стіни. Можливо, він дозволить зробити це за рахунок квартплати, але навіть якщо ні, то ви в жодному разі мало що втратите. Роздрукуйте красиві постери, купіть кілька картин чи повісьте на стіни дорогі серцю фотографії.

Читайте також: Як прикрасити квартиру за допомогою книг

 

Текстиль

[mc_gallery id=133810]

Якщо всі пункти вище виконані, то ваше житло вже починає набувати більш прийнятного вигляду. Але це ще не все. Наступний пункт – текстиль. Якщо повісити на вікна гарні штори або лаконічні, але при цьому стильні жалюзі, приміщення відразу ж заграє новими фарбами і стане більш повітряним. Не варто забувати і про постільну білизну. Вибирайте все на свій смак, але не забувайте: чим простіше, тим краще. 

 

Освітлення

[mc_gallery id=133817]

Якщо говорити про старі квартири, то там проблеми часто бувають не тільки з меблями та її величезною кількістю, але і з не дуже якісним освітленням. Якщо після роботи вас зустрічає тьмяне світло від одного єдиного світильника, що нагнітає атмосферу, подбайте про якісне та стильне освітлення у своєму часовому барлозі. Купуйте кілька настільних або підлогових світильників, а на стіни можете повісити кілька ламп з м'яким освітленням, яке створюватиме затишок. 

Читайте також: Найкращі Instagram-аккаунти про інтер'єри

 

Інвестиція у якість

[mc_gallery id=133823]

Багато хто знімає житло на тривалий термін і, безумовно, дбає про якість свого життя. Якщо квартира вам потрібна мінімум на кілька років, то варто задуматися про покупку нових якісних меблів. Не обов'язково витрачати на цей цілий стан, але зручне ліжко, кілька стільців, робочий стіл і тумбочка точно не завадять. Інвестуйте в якість, щоб почуватися максимально комфортно. 

Джерело фото: unsplash.com, pinterest.com

Статті на тему