UA
RU

Нехай буде з кожним із вас Сила: Марк Гемілл зустрілся онлайн з українськими військовими

Американський актор Марк Гемілл провів онлайн-зустріч із захисниками України. Зірка «Зоряних воєн» і амбасадор United24 обговорив із військовими потребу у дронах.

Марк Гемілл зустрівся онлайн з українськими військовими

Марк Гемілл — легендарний актор, виконавець ролі джедая Люка Скайвокера — є амбасадором фандрейзингової платформи United24. Він займається напрямом «Армія дронів», де збирає кошти на дрони-розвідникі RQ-35 Heidrun для ЗСУ. Актор зібрав на них уже понад 705 тисяч доларів і продовжує цю роботу.

Марк Гемілл зустрівся онлайн з українськими військовими

В зустрічі брали участь військові 92-ї окремої механізованої бригади імені Івана Сірка, 45-ї окремої артилерійської бригади, аеророзвідки 98-го батальйону, 47-ї бригади «Маґура», 21-го окремого батальйону «Сармат», 25-ї окремої повітряної десантної бригади, спецпідрозділу «Омега», 120-го розвідувального батальйону та 93-ї бригади «Холодний Яр».

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від UNITED24 (@u24.gov.ua)

Українські військові розповіли Марку Геміллу конкретні випадки, коли розвідувальні дрони рятували життя військовим і цивільним. Він, зі свого боку, обговорив потребу військових у дронах. Марк запевнив, що не сумнівається в перемозі України. Він допомагатиме стільки, скільки буде потрібно. А після завершення війни хотів би відвідати Україну. 

Марк Гемілл назвав українських воїнів справжніми героями:

«Для мене честь зустрітися з вами. Я граю воїна у кіно, а ви — справжні герої справжньої війни. Ми з нетерпінням чекаємо вашої перемоги якомога швидше. Але ми будемо з вами стільки, скільки потрібно. Навіть коли я просуваю якийсь фільм, то завжди згадую, що працюю, аби в будь-який спосіб допомогти українцям перемогти у війні. І ми перемагаємо. Ви перемагаєте. Не сумнівайтеся в цьому ні секунди. Всі казали, що Україна впаде за чотири дні. Пам’ятаєте? Але ви довели всьому світу, що Україну зачіпати не варто».

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від UNITED24 (@u24.gov.ua)

Багато військових, які приймали участь у зустрічі, є шанувальниками «Зоряних воєн». Марк Гемілл провів паралелі між фільмом і справжньою історією. Він розповів, що його персонаж Люк Скайвокер був простим фермером і не мав якихось особливих навичок. Звичайний хлопець за покликом серця робив правильні речі не для себе, а для людей. Марк порівняв українців з повстанцями із саги «Зоряні війни», а росію — з імперією зла. 

На завершення розмови актор побажав усім захисникам України:

«Нехай буде з кожним із вас Сила».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: РІЧАРД БРЕНСОН СТАВ НОВИМ АМБАСАДОРОМ UNITED24

 

 

Статті на тему