UA
RU

Актор Міша Коллінз — новий амбасадор United24

Редагувати переклад

Виконавець головної ролі у серіалі «Надприродне» Міша Коллінз став амбасадором фандрейзингової платформи United24. Актор підтримає напрям «Гуманітарне розмінування».

Міша Коллінз амбасадор United24

Сім’я Міші Коллінза родом із Київської області. У коледжі він вивчав українську політику та історію. А на річницю повномасштабного вторгнення записав відеозвернення українською. Міша не вперше приїздить до Києва. Він вже декілька разів відвідував Україну. 

Міша Коллінз амбасадор United24

Цього разу Міша Коллінз приїхав на запрошення Президента Володимира Зеленського. Він планує подорож до Чернігівської області, щоб ознайомиться з роботою українських саперів. Як амбасадор United24 Міша підтримає напрям «Гуманітарне розмінування». Ця тема близька акторові через його товариша — британського воєнного фотографа Джайлза Дьюлі. Працюючи в Афганістані, Джайлз наступив на вибуховий пристрій і втратив обидві ноги та руку. 

Міша Коллінз амбасадор United24

На сьогодні в Україні заміновано понад 200 тисяч квадратних кілометрів. Країні не вистачає обладнання, щоб очистити від вибухівки звільнені землі. Міша Коллінз допомагатиме Україні з придбанням машин для розмінування.

«Навіть якщо війна в Україні закінчиться завтра, спадок війни залишатиметься, допоки вся земля не буде очищена від мін. Розмінування надзвичайно важливе. Тому що від вибухових пристроїв часто страждають діти та сім’ї, які йдуть у ліс збирають гриби», – розповів актор. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24, Офіс Президента України

Читайте також: ФУТБОЛІСТ ОЛЕКСАНДР ЗІНЧЕНКО СТАВ НОВИМ АМБАСАДОРОМ UNITED24