Edit page title Романтичні знайомства під час війни. Це нормально? 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Романтичні знайомства під час війни. Це нормально? 

Редагувати переклад
Початок війни змусив нас поставити життя на паузу. Раптово все, що не стосувалося базового набору потреб, стало неважливим. Нові знайомства та стосунки також. Зараз, коли ми вже потроху приходимо в себе, знову згадуємо, як знайомилися, ходили на зустрічі, спілкувалися з цікавими людьми. Про те, чи нормально шукати романтичних знайомств під час війни і з чого розпочати цей шлях розбираємось з експертами платформи Розумно

романтичні відносини

Не закривайтеся від світу

Скажімо відразу нові романтичні знайомства під час війни це нормально за умови, що ви цього хочете. 

Людям потрібні соціальні зв'язки, романтичні стосунки, близькість, спілкування і таке інше. Якщо раніше це було просто важливо, то зараз це надзвичайно важливо для ментального здоров'я. Війна вплинула на шкірного, а за допомогою соціуму ми можемо поступово, цеглинка за цеглинкою відновити свою психіку і наскільки це зараз можливо, налагодити життя.

Найліпше, що можна зробити зараз - не думати про те, нормально ли це, а визначити, є ли у вас бажання та ресурс для нових знайомств. 

Я готова до нових знайомств. З чого почати?

Ми не майстри пікапу і якихось секретів не розповімо, але ймовірно піти на побачення вперше з початку війни може бути трохи лячно. Тому маємо кілька порад: 

Боятися це нормально. Виходити з зони комфортно непросто, тому не боротися з цією емоцією, а прийміть її. Мабуть, вам обом може бути трохи ніяково, але чим більше практики, тим краще.  

Не поспішайте. Алілуя, соцмережі спростили нашу життя і тепер побаченню передує листування, де ви можете визначити, чи дійсно подобається вам людина. 

Не забувайте про тактовність. Чимало людей були змушені покинути свої домівки, хтось із них втратив близьких, можливо близькі люди зараз на передовій. Пам'ятайте про ці моменти, коли тема розмови дійде до війни. 

Знайомтеся всюди. Це можуть бути і соцмережі, і Tinder, і кафе або центр надання гуманітарної допомоги. Онлайн та офлайн спілкування зараз важливі та спрощують для сприйняття психікою той факт, що ходити на зустріч у часі війни – це нормально.

Напевно, я ще не готова

І це нормально. 

Ваші бажання повинні бути на першому місці. Не забувайте про це, коли побачите парі на вулиці, чи ваші друзі вже на повну ходитимуть на побачення. Рано чи пізно бажання повернути собі близькість знову прийде до вас. Якщо ж протягом досить довго це не трапиться, радимо звернутися до спеціаліста, який допоможе знайти проблему, а головне розв'язати її. На платформі Розумноє багато досвідчених психотерапевтів, які завжди раді допомогти.

Знайомства, стосунки, близькість, секс у часі війни втрачають для нас свою актуальність, але це не означає, що вони не є важливими. З давніх-давен вони зцілювали серця людей, допомагали відновитися і справитися зі всіма складнощами життя. Так само і зараз. Ментально здорові українці = успішна мирна Україна. 

РозумноXNUMX платформа з надання кваліфікованої психологічної терапії онлайн. Надійно, професійно та конфіденційно. Для реєстрації перейдіть на сайт, або завантажте зручний додаток у App Store чи Play Market

Фото Кенні Еліасон on Unsplash

Читайте також: ЯК ЗБЕРЕГТИ БЛИЗКІСТЬ НА ВІДСТАНІ

Статті на тему