Edit page title Balenciaga запускає спеціальну програму свідомого споживання 
Edit meta description Balenciaga запускає спеціальну програму усвідомленого споживання - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Balenciaga запускає спеціальну програму свідомого споживання 

Редагувати переклад

Суть її полягає у повторному перепродажі брендових речей.

Balenciaga запропонували своїм шанувальникам по-новому подивитися на секонд-хенд та впровадити своїм клієнтам любов до вторинного використання.

Balenciaga запускає спеціальну програму усвідомленого споживання Фото 1

balenciaga.com                                                                                                                                   

Модний будинок запускає спеціальну програму з перепродажу оригінальних речей бренду. Що це означає? Будь-хто, хто має річ або аксесуар від Balenciaga може перепродати його і отримати за цю фінансову винагороду. До того ж, за справжність речі відповідатиме сам бренд і продаватиме на спеціалізованих майданчиках.

Нова програма циклічності існує в партнерстві з Reflaunt, платформою, яка спеціалізується на впровадженні моделей модних брендів, що повторно використовуються. Такий крок бренд зробив для того, щоб розширити політику усвідомленого бізнесу та допомогти своїм клієнтам бути більш усвідомленими щодо моди.

Як працює програма? Покупці можуть залишити свої брендові речі в магазинах Balenciaga або організувати власну повторно використану колекцію на платформі партнера цієї sustainable-ініціативи. Після цього всі речі проходять перевірку на справжність, аутентифікуються, для них створюється професійне портфоліо та оцінюється експертами та після цього передається на платформу Reflaunt, яка співпрацює з більш ніж 25 ринками вінтажного та вторинного одягу.

Читайте також: Balmain покаже кутюрну сукню з пляшок Evian

Після покупки тієї чи іншої речі, вона вирушає з магазину Balenciaga прямо до рук нового власника. За кожну продану річ покупці отримають або фінансову компенсацію або кредитну вартість, яку можна витратити в магазинах Balenciagа.

 

Статті на тему