Кроссфіт – одна з гучних програм у галузі фітнесу, про яку буде цікаво дізнатися всім фанатам спорту.
Ви, напевно, чули про кросфіт, але ми хотіли б зупинитися на цій системі фізичної підготовки докладніше. А чому б і ні? Такі знаменитості, як Камерон Діас, Ченнінг Татум та Джесіка Біл заявляють, що їх погляд на спорт змінився, як тільки вони спробували нову фітнес-програму. Перед тим, як випробувати кросфіт на собі, дізнайтеся про основні факти про нього.
Розробку комплексу вправ під назвою “кроссфіт” приписують колишньому гімнасту Грегу Глассману. У 2000 році він разом зі своєю тоді ще дружиною Лорен Дженай заснував CrossFit Inc. Зараз ця компанія проводить навчання тренерів та дає ліцензію тренажерним залам за щорічну плату.
Що ж таке кросфіт? Це, по суті, фітнес-режим, який поєднує практичну фізичну підготовку, яка підтримується високобілковою дієтою з мінімальною кількістю вуглеводів. Чим відрізняється кроссфіт з інших видів фізичної активності? У ньому наголошується на функціональні рухи. Це рухи, які цілком звичні в людини: біг, веслування, підйом важких предметів тощо.
Читайте також: ФІТНЕС-МОТИВАЦІЯ: ДІВЧАТА З INSTAGRAM, ЯКІ ЗМУШУТЬ ВАС ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ
На відміну від програм, які потребують спеціального обладнання, у кросфіті ви можете обмежитися базовими інструментами для важкої атлетики. Наприклад, вам знадобляться штанги, канати, каблучки, петлі, м’ячі. Нічого надприродного!
На додаток до функціонального руху кросфіт – це про постійні зміни. Така стратегія як утримує інтерес людини, а й дозволяє не повторювати одні й самі вправи, яких організм швидко звикає і перестає реагувати.
Будь-хто, хто займався в тренажерному залі наодинці, знає, що іноді дуже складно змусити себе домагатися поставлених цілей. А ось наявність структури звітності може відіграти важливу роль у підтримці мотивації. Це ще один ключовий аспект програми кроссфіту: ви працюєте в групі. Це означає, що ви перебуваєте в атмосфері здорової конкуренції та краще відчуваєте індивідуальний прогрес.
Плюс кроссфіту в тому, що їм можуть займатися всі, незалежно від віку та досвіду.
Ми піднімаємо навантаження та інтенсивність, але не міняємо програму. Потреби олімпійських спортсменів та наших дідусів з бабусями відрізняються за рівнем, а не за виглядом.
Джерело фото: instagram.com/laurenfisher