Раніше ви ходили до тренажерної зали три дні на тиждень, а зараз трохи розслабилися? Ми підкажемо, як повернутися до колії.
Коли ви тільки починаєте займатися фітнесом, будьте реалістом і не чекайте великих результатів. Поки вам потрібно освоїтися та звикнути до нового режиму, ходіть до тренажерної зали один-два рази на тиждень. Зараз ви тільки нарощуєте сили та витривалість, а завтра, можливо, радітимете своїм рекордам.
Існує така приказка: «Якщо ви хочете йти швидко, йдіть поодинці; якщо ви хочете піти далеко, йдіть разом». Її також можна зарахувати і до тренувань. Піти в зал після тривалої перерви — це серйозний виклик, але разом із подружкою чи другом це випробування подолати буде значно легше.
Не бійтеся конкретики. Розмиті цілі, на кшталт «Я мушу схуднути» не підходять, зовсім інша річ — «Я маю сісти тридцять разів», «Я мушу пробігти п’ять кілометрів» тощо. Чітке розуміння свого завдання добре мотивує. Ідеально, якщо заведете фітнес-щоденник і почнете записувати проміжний результат.
Читайте також: Види фізичної активності, що покращують здоров’я
Нові легінси чи кросівки допоможуть вам досягати більших результатів? Ні. Але змусять вас почуватися краще, а це дуже важливо. Зовсім інакше ви відчуватимете себе в стареньких шортах і розтягнутій футболці XXL.
Від думки про заняття під суворим наглядом тренера вас кидає у піт? Чому б тоді не спробувати іншу активність: записатися до басейну, піти на танці чи вивчити асани з йоги? Не обмежуйте себе традиційними видами вправ. До того ж зараз розвивається практика безкоштовних пробних уроків, які вам допоможуть швидше визначитися з тим, ваш це спорт чи ні.
Джерело фото: stocksnap.io