Саме тренування не таке тяжке, як збори на неї.
Змусити себе піти до тренажерного залу з приходом осінньо-зимового періоду стає ще складніше. За вікном дощ, на душі туга. Але вашим м’язам начхати, що відбувається на вулиці і на серці — вони потребують фізичного навантаження. Тож давайте їх трохи порадуємо і переборемо свого внутрішнього ледарів.
Якщо ви знаєте, що тремтіти від холоду до тренажерного залу вам доведеться не однією, а разом з подругою або молодою людиною, то на душі моментально стає трохи легше. Можливо, вам стане ще трохи легше від усвідомлення того, що ви не тільки самі виконаєте свій план максимум, але й допоможете вашій близькій людині також домогтися її fitness goals.
Читайте також: 10 ПОРАД, ЯК ПОЧАТИ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ БУДИНКУ
Будь-яка, навіть найпотужніша мотивація, вичерпується під тиском часу та обставин. Згадайте, з якою наснагою ви вперше увійшли до тренажерної зали, і що ви відчуваєте зараз? Мрія стати другою Джен Селтер з шістьма кубиками преса та сталевими сідницями зараз здається вам нікчемною. Подумайте, чому ви відмовилися від свого первісного плану, і нагадайте собі, що повинні йому слідувати попри все.
Як тільки у вашу голову закрадеться думка про те, що це тренування можна пропустити, терміново вмикайте відео зі своїми фітнес-гуру або дивіться на мудборд із дівчатами, фігури яких вас надихають. Все, що вас оточує, має нагадувати про надціль, наприклад, скинути зайві десять кілограмів або досягти ідеального преса.
І ще трохи про цілі. Проміжні цілі мають бути здійсненними. Думаєте, що бажання скинути п’ять кілограмів за п’ять днів можливе? Якщо можливо, то не без шкоди для здоров’я. А ми лише за здорове схуднення та набір м’язової маси. Швидше за все, ви поставили собі завищену планку, тому у вас немає бажання ходити в тренажерний зал. Коли результати тренувань вас розчаровують – зайва вага не тане, параметри змінюються надто повільно, м’язи не промальовуються – вам хочеться плюнути на все та укутатись у плед. Наша порада: не відчувайте свій організм і не тіште себе нереалістичними мріями, тоді все обов’язково вдасться!
Читайте також: СПОРТ-РЕЖИМ: 6 ВАЖЛИВИХ МОМЕНТІВ, ЩОБ НЕ ПРОПУСКАТИ ТРЕНУВАННЯ
Ще одна причина того, що ви невмотивовані відвідувати тренажерний зал може бути в тому, що ви не бачите прогресу. І не тому, що його немає, а тому, що ви не ведете хронології подій. Процес повернення у форму – тривалий, тому вам завжди здаватиметься, що ви не просунулися ні на крок. В цьому випадку вам знадобиться фітнес-щоденник. Записуйте в нього свою вагу та параметри, програму тренувань, прийоми їжі тощо. А ще не будуть зайвими ваші фото «до» та «у процесі». Незабаром ви можете гордо вклеїти і фото «після».
Проміжні результати, надцілі, фітнес-щоденник… все це – вищі матерії порівняно з тим, що ми збираємось сказати вам зараз. Просто зберіть спортивну сумку з вечора. Можливо, вам буде простіше налаштуватися на фітнес-хвилю і вийти з дому, коли у вас перед очима лежатиме сумка з формою, кросівками, рушником, протеїном та іншою атрибутикою. Нам, наприклад, цей Лайфхак дуже допомагає.