UA
RU

Стереотипи, з якими працюють трихологи: запитуємо у Юлії Седлецької

Ми поспілкувалися з провідним спеціалістом та трихологом компанії Orising в Україні Юлією Седлецькою для того, аби розставити усі крапки над "і" та розібратись з темою догляду за волоссям раз і назавжди. Розбираємо найпоширеніші стереотипи, з якими Юлія найчастіше зіштовхується в роботі.

Стереотипи, з якими працюють трихологи: запитуємо у Юлії Седлецької-Фото 1

Юлія, поділіться з нами поширеними судженнями стосовно догляду за волоссям. Які на вашу думку є найбільш необгрунтованими та помилковими?

— мити волосся холодною водою;

— привчити шкіру до не частого миття голови;

— використовувати шампунь за типом структури волосся, а не за типом шкіри голови;

— сушіння волосся феном допоможе зберегти структуру волосся здоровою;

— відмова від м’яса допоможе зберегти густоту волосся;

— наносити олійку для кінчиків після сушіння волосся.

Як ви вважаєте, чому жінки довіряють будь-яким джерелам інформації більше, ніж консультації у спеціаліста?

Гугл вирішує все. По-перше, не всі знають, що є спеціально навчені люди, які займаються лікуванням волосся професійно. І, по суті, трихолог для декого — це все ще невідомий фахівець. Але якщо ви дійсно поринаєте у цю тему з головою, ви неодмінно натрапите на інформацію про такого лікаря як трихолог. Проте до кого саме звернутись, тут вже вибір складніший.

Що ви порадите тим, хто зіштовхнувся з підозрілою порадою щодо догляду за волоссям? Як зрозуміти, що нас обманюють?

На останнє запитання дуже складно відповісти, так як усе залежить від фахівця, який дає рекомендації, і його досвіду. Також потрібно розуміти, що є люди, які володіють більше теоретичними знаннями, ніж практичними. По можливості бажано відвідати кілька спеціалістів, аби вибудувалась дійсно об’єктивна картина стану вашого волосся.

Статьи по теме