Еволюція поза часом — втілення ідей ренесансу у сьогоденні.

Редагувати переклад

Реалізм епохи Відродження мав багато спільних рис із античним реалізмом. Це ясні спокійні форми, гармонійні пропорції, чіткі розподілення цілого на частини, органічні співвідношення декоративної та конструктивної системи, бездоганне почуття міри. Однак мистецтво Ренесансу сформувалося на новому, складнішому етапі розвитку людського суспільства і було новим мистецтвом свого часу, що відображало насамперед віру в людський розум.

Еволюція поза часом — втілення ідей ренесансу у сьогоденні.-Фото 1

Якщо говорити про жіночу моду того часу, то її можна охарактеризувати одночасно простою та витонченою. Ключовим вважалося досконалість пропорцій тіла. Якщо стиль готика відрізнявся багатошаровим вбранням, а мода Середньовіччя зовсім вважалася грубою і безформною, то Ренесанс привніс легкості та жіночності. Щоб гармонійно виглядати в таких вбраннях, представниці прекрасної статі повинні були мати пишний бюст, об’ємні стегна та гарну талію. Особливо популярними були сукні з глибоким вирізом, який не залишав байдужими чоловіків.

Еволюція поза часом — втілення ідей ренесансу у сьогоденні.-Фото 2

Для декорування нарядів вибирали багаті та розкішні елементи. У пріоритеті було хутряне оздоблення, блискуча вишивка, дороге каміння. При створенні фасонів важливо було дотримуватися принципу симетрії. Саме в такому стилі виконані сукні Mari Mari, розшиті дорогоцінним камінням та елегантно підкреслюють фігуру моделі. Образ доповнений шарфиком Hermes у вінтажному стилі та прикрасами tovastore.

Еволюція поза часом — втілення ідей ренесансу у сьогоденні.-Фото 3

Надихнувшись ідеями епохи Відродження, стилісти Menailaos Samaras і Ravishin вирішили відтворити шедеври того часу в самому серці Манхеттена. Для цього вони вибрали срібну сукню від tiscareno studio, яка повністю відображає настрій епохи.

Еволюція поза часом — втілення ідей ренесансу у сьогоденні.-Фото 4

В іншому образі вони поєднали білу хутряну шапку narcissa couture з шовковим шарфом versace, який перетворили на топ. Це також підтверджує креативність команди та нестандартність рішень.

Фіолетовий був дуже популярний у той час, саме тому вибір зупинився на спідниці бренду julia allert brand, доповнивши її срібним поясом від b dodi. Для макіяжу вибрали тіні Victoria Beckham, які надали образу загадковості.

Еволюція поза часом — втілення ідей ренесансу у сьогоденні.-Фото 5 

CREDITS: 

Стиль: Menailaos Samaras, Ravishin Swiss  

Моделі: Ana Lauren , Alyson Kaye, Seraiah Wells

Фотограф: Josh Thomas  

Мейк: Vanessa Green, Luna Salahie 

Дизайнери: Tiscareno, Narcissa, Miri Mari, Julia Allert, B Dodi, Tova

Продюсер: Valeri Manziuk

 

Статьи по теме