UA
RU

Флоренс П’ю — нове обличчя Valentino

Редагувати переклад

Флоренс П’ю стала новим обличчям Модного дому Valentino. Англійська акторка знялася у рекламній кампанії сумок Rockstud23. 

Флоренс П'ю - нове обличчя Valentino

Англійська акторка Флоренс П’ю відома за фільмами «Маленькі жінки», «Не хвилюйся, люба», «Леді Макбет», «Диво», «Чорна вдова». А за роль у стрічці «Маленькі жінки» П’ю навіть номінували на «Оскар». 

Флоренс П'ю - нове обличчя Valentino

Відтепер Флоренс П’ю — ще й нове обличчя Модного дому Valentino. Креативний директор Valentino П’єрпаоло Піччолі обрав її через харизму, вразливість і вміння виражати емоції як на камеру, так і поза неї. У новій рекламній кампанії акторці якраз треба було відіграти різноманітні емоційні ситуації.

П’єрпаоло Піччолі працює із зірками, які розділяють його цінності і бачення марки. З Флоренс П’ю він познайомився після кутюрного показу Valentino і був вражений: 

«Мене вразили її розум і хоробрість, те, як вона відстоює себе. А також її здатність вирішувати будь-які обставини з такою витонченістю та проникливістю. Можливо, це все завдяки її роботі. Або, можливо, це і є та причина, чому вона вирішила бути акторкою. Ця талановита акторка стала моїм другом. І ми разом вирішили зробити цю кампанію».

Флоренс П'ю - нове обличчя Valentino

Піччолі розповів, чому у рекламі сумок вони зробили ставку саме на емоції:

«Аксесуари певним чином стають частиною власника та проявом його емоцій. Ось чому портрети, які зняв Стівен Мейзел, побудовані на виразах і почуттях Флоренс».

Флоренс П'ю - нове обличчя Valentino

Нове партнерство прокоментувала й акторка:

«Працювати з талановитими людьми — це одне. А працювати з талановитими людьми, які є великими друзями, — це живить душу!»

Флоренс П'ю - нове обличчя Valentino

Дружба Флоренс П’ю та П’єрпаоло Піччолі продовжується і поза камерами. 1 травня вони разом відвідають бал Met Gala 2023. Головною темою цьогорічного балу стане творчість і спадщина Карла Лагерфельда. Цей Met Gala буде першим для Флоренс. Очікується, що вона обере вбрання від Valentino. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Valentino

Читайте також: ЗЕНДАЯ СТАЛА АМБАСАДОРОМ LOUIS VUITTON