Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021

5 вересня 2021 року у Мистецькому Арсеналі в межах проєкту New Generation of Fashion відбувся фінал XXII Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє». Свої колекції у фіналі представили 17 конкурсантів з 11 міст України, які були обрані з понад сотні претендентів.

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 1

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 2

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 3

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 4

Організатор конкурсу – Ukrainian Fashion Council. Проєкт New Generation of Fashion відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Партнерами конкурсу стали Єлизавета Юрушева, De Longhi Україна та Fondy.

Вже не вперше Єлизавета Юрушева, бізнес-вумен, меценатка, готельєрка, вручає ґрант на створення нової колекції молодому дизайнеру.

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 5

Компанія De Longhi Україна з ТМ Braun укотре підтримує конкурс молодих дизайнерів і дарує прасувальні системи, які є незамінними у догляді за найвибагливішим одягом.

Міжнародна платіжна платформа Fоndy ‒ сервіс для великих та малих бізнесів, що підключає онлайн-платежі з усього світу, дає змогу приймати оплати картками, за допомогою Apple і Google Pay або будь-яким іншим зручним способом.

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 6

Цього року було вручено три офіційні премії конкурсу, а також спеціальну премію імені Сергія Єрмакова. Відомий дизайнер пішов із життя у січні цього року. Оргкомітет конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» на вшанування пам’яті про талановитого українського дизайнера ухвалив рішення започаткувати спеціальну премію – нагороду дизайнеру, в колекції якого використано багато ручної роботи.

Також в рамках фіналу конкурсу відбувся показ SERGEY ERMAKOV. Більшість робіт Сергія знаходяться у приватних колекціях і розкидані по всьому світу. ати Сергія Єрмакова – Віра Генадієвна – та його друзі допомогли зібрати невелику колецію суконь дизайнера, для того, щоб продемонструвати образи, створені Сергієм Єрмаковим перед врученням премії його імені.

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 7

Ведучим фіналу конкурсу став телеведучий, шоумен В`ячеслав Соломко.

Читай также: Медики співали, а музиканти лікували: Симфонічний оркестр «Київ-Класик» виступив разом із солістками-працівницями шпиталю

Переможців Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє» обирало журі – українські дизайнери, члени Ukrainian Fashion Council: Лілія Пустовіт (голова журі), Артем Климчук, Лілія Літковська, Володимир Подолян, Катерина Сільченко, Іван Фролов та президент UFC Андре Тан.

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 8

Спеціальну премію імені Сергія Єрмакова за використання ручної роботи – як визнання майстерності та унікальності кожної речі ‒ отримала колекція “CAPRICHOS” дизайнерки Анни Кузьменко (місто Бровари).

Партнером цієї премії стала міжнародна платіжна платформа Fondy. Премію вручали член журі конкурсу Лілія Літковська та бренд-директор компанії Fondy Андрій Бабкін.

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 9

Третю офіційну премію отримала колекція “FUTURE URBAN NOMADS” дизайнерки Наталії Довганич (місто Стрий). Дизайнерка отримала професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun Care Style 7.

Премію вручали член журі конкурсу Артем Климчук та маркетинг-менеджерка De Longhi Україна Олена Тимофеєва.

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 10

Другу офіційну премію отримала колекція “DECAY” дизайнерки Ольги Очкас (місто Маріуполь). Дизайнерка буде представляти Україну на International Young Designers Contest та стане учасницею платформи New Names в межах Ukrainian Fashion Week. А також переможниця отримала професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun Care Style 7.

Премію вручали члени журі конкурсу Андре Тан та Володимир Подолян.

Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 10
Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021-Фото 12

Ґран-прі конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021 отримала колекція “GENDERLES”  дизайнерки Лілії Олійник (Черкаська обл., місто Сміла). Володарка Ґран-прі отримала ґрант на створення нової колекції від Єлизавети Юрушевої ‒ бізнес-вумен, меценатки, готельєрки, та можливість участі у New Names в межах Ukrainian Fashion Week, а також представлятиме Україну на International Young Designers Contest.

Премію вручала голова журі конкурсу, член експертного комітету Ukrainian Fashion Council, дизайнерка Лілія Пустовіт. 

 

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме