Модне літо: 5 стильних сумок від українських брендів

Редагувати переклад

Редакція Marie Claire зібрала наймодніші сумочки цього літа. Всі ці аксесуари — від відомих українських брендів.  

Стильні літні сумки від українських брендів

За допомогою гарних аксесуарів можно зробити найкрасивіші образи. Редакція Marie Claire зібрала наймодніші сумочки від відомих українських брендів. Додайти їх до простої бавовняної сукні чи лляного костюма — і будете наймоднішою цього сезону. 

Ètape

Стильні літні сумки від українських брендів

Сумочки української марки Ètape є в гардеробі троюрідної сестри короля Чарльза ІІІ. Фаворит цього літа — модель Mimi Bag. Сумочка підійде на всі випадки життя — і на кожен день, і для вечірнього виходу. Це універсальна модель: у сумки є коротка ергономічна ручка і регульований ремінь на карабінах. Тож її можна носити і в руках, і на плечі, і як крос-боді. Mimi Bag зроблена вручну із натуральної шкіри флотар. Вона має структуру з осередків неправильної форми, що нагадують натуральні перегини шкіри. Сумка представлена у 8 відтінках. 

Kachorovska

Стильні літні сумки від українських брендів

Український бренд Kachorovska цього літа зробив ставку на колір. Найяскравіша модель — кораловий шопер Parсel. Його виготовлено із текстилю і шкіри. У шопера є довга зйомна ручка, завдяки чому його зручно носити на плечі. Ще для більшої зручності у комплекті є невелика сумочка на змійці, яка також кріпиться на карабіні. 

Bevza

Стильні літні сумки від українських брендів

Минулого року Світлана Бевза випустила колекцію прикрас, присвячених Києву. Цього року у Bevza з’явилася ще одна новинка з найголовнішим символом Києва — каштаном. Це шкіряна сумочка у вигляді жетона Київського метрополітену. Сумка «Київський каштан» має змінний ремінець, довжина якого регулюється, застібку-блискавку та задню кишеню. 

Hvoya 

Стильні літні сумки від українських брендів

Український бренд Hvoya цього літа пропонує сумки Palette у молочному і бежевому кольорах. Назву сумка отримала від палетки тіней. Palette, як і палетка, — прямокутної форми. А коли відкриваєш її — бачиш бархатисту натуральну замшу, яка тактильно і візуально нагадує тіні для повік. У сумки — асиметрична ручка; її можна зробити коротшою, зав‘язавши у вузол. Palette носиться на плечі та як крос-боді.

Bagllet

Стильні літні сумки від українських брендів

Наймодніший рожевий колір, як у новому фільмі «Барбі», можна знайти в капсульній колекції Bagllet. Відома українська марка цього літа випустила свої головні хіти у трьох нових відтінках — рожевому, зеленому і срібному. У Bagllet радять поєднувати ці яскраві аксесуари із повсякденним класичним одягом. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Ètape, Kachorovska, Bevza, Hvoya, Bagllet

Читайте також: 7 КРУТИХ СУМОК ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

 

 

 

Статьи по теме