UA
RU

Бренд Less Less буде представлений у ЦУМі

Редагувати переклад

Після довгої паузи, яка настала для команди з початку війни, український бренд перезапускає продажі та буде відтепер представлений у київському ЦУМі

Бренд Less Less буде представлений у ЦУМі-Фото 1

Корнер LESSLESS вже працює на третьому поверсі ЦУМа, а також речі можна купити в інтернет-магазині. Зараз акцент зроблений на виробах з льону — сорочках-оверсайз (їх носять Мей Маск, Джуна Белл та Мімі Торіссон) та халатах Destination, ідеальних для літа в місті або на пляжі. Також в універмазі можна буде придбати знакові шовкові піжамні костюми марки та лляні халати для жінок та чоловіків. 

Бути у ЦУМі пліч-о-пліч із українськими дизайнерами — символічно для нас, бо бренд повертається до України разом з нами. В продовж останніх років ми з Тімом, моїм чоловіком та ко-засновником LESSLESS, жили у Сполучених Штатах, але повернулися до України саме перед початком масштабного вторгнення російської армії. Мені довелося тікати з малою дитиною до Європи заради безпеки, але Тім залишився і одразу ж вступив до Збройних сил, де служить по сьогодні. Для нас обох Україна у центрі всіх цінностей, на знак цього ми обидва маємо татуювання з національним візерунком,

— розповідає дизайнерка Аля Гонта.

Бренд Less Less буде представлений у ЦУМі-Фото 2

Як і багато інших українських компаній, LESSLESS перераховує частину продажів на потреби армії.

Читайте також: Наташа Зінько представила колекцію, на яку її надихнув фільм «Земля» Довженко

Less Less — вечірній та повсякденний одяг, натхненний будуарною естетикою Золотого Віку Голлівуду. Колекції Less Less поєднують невимушеність та елегантність позалаштункових образів зірок епохи класичного кінематографу, коли халат, піжама та пеньюар з пір’ям дорівнювали у розкоші вечірньому вбранню. Основою силуетів завжди залишається естетика dressing gown.

Речі Less Less створені для того, щоб винести відчуття вишуканого комфорту за межі дому: їх можна носити 24/7, ‘From bedroom to boardroom’. Єдине правило – отримувати задоволення та почуватися впевнено.

 

Статьи по теме