UA
RU

Режисер Тодд Філліпс опублікував постер фільму «Джокер: Божевілля на двох»

Редагувати переклад

Тодд Філліпс опублікував постер фільму «Джокер: Божевілля на двох» і анонсував вихід трейлера. Глядачі побачать його 9 квітня. 

фільм "Джокер: Божевілля на двох" постер

Режисер фільму «Джокер: Божевілля на двох» Тодд Філліпс опублікував постер нової стрічки. А також анонсував вихід трейлера — глядачі побачать його вже 9 квітня. Філліпс час від часу підігріває інтерес до стрічки. До Дня святого Валентина він на своїй сторінці в Instagram опублікував романтичні кадри з Джокером і Харлі Квін. Тоді ж стала відома й точна дата виходу нового фільму. 

«Джокер: Божевілля на двох» має з’явитися у прокаті 4 жовтня 2024 року. У другій частині покажуть події, що розвиватимуться після втечі героя у першому фільмі — «Джокер». Головну роль знову зіграє Хоакін Фенікс. Співачка і акторка Леді Гага з’явиться у ролі Харлі Квін — лікарки, яка закохується у Джокера. Також у стрічці «Джокер: Божевілля на двох» зіграють Зазі Бітц, Брендан Глісон, Кетрін Кінер, Джейкоб Лофленд, Гаррі Лоуті. Сюжет фільму тримається у таємниці. Наразі відомо, що дія розпочнеться у психіатричній клініці. І те, що новий фільм буде музичним. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото:  Instagram / Todd Phillips

Читайте також: ВИЙШОВ ТРЕЙЛЕР НОВОГО ФІЛЬМУ ЙОРГОСА ЛАНТІМОСА

Статьи по теме