UA
  RU

  LAURA MARTI йде на Євробачення-2022 з авторською піснею «Незалежна»

  Пісня “Незалежна” знакової української співачки Лаури Марті (LAURA MARTI) написана спеціально для конкурсу Євробачення-2022 та опублікована у новорічні свята.


  LAURA MARTI йде на Євробачення-2022 з авторською піснею «Незалежна»-Фото 1

  Етнічна вірменка, яка народилась в Україні, вона повсякчас висловлює величезну любов до українського краю. Як дитина з родини біженців, своєю творчістю вона зізнається в коханні всьому світу та налаштовує його на щасливе життя. У її новій пісні переплелися нестримна енергія, яка прихована в кожному з нас, усвідомлення своєї краси, глибини, сили, потяг до втілення мрій та відчуття власної свободи.


  Читай также: Плейлист редакції: Що ми слухали у грудні

  Лаура Марті: “Я втілила ідею в образі дівчини на ім’я Україна. Вона народилася вільною, увібрала в себе всі багатства рідного краю і яскраво зростала з прадавньої істини буття. Вона як червона калина, що несе в собі красу, радість, щастя та любов. Разом з тим вона – немов лісова мавка з іншого виміру, сповнена могутності духу, жаги пізнання і творчої свободи. Щира, сильна, смілива, незалежна – вона справжня, виважена, впевнена, незламна й водночас тендітна, лагідна, а ще пристрасна, нестримна… Вона завжди вірить в найкраще, адже всіма силами прагне цього і знає, що тільки так і має бути. Я хотіла написати ритмічну, сучасну пісню з елементами етніки, сповнену потужної сили і глибоких сенсів, де кожен побачить себе”.  Лаура Марті (LAURA MARTI) – українська джазова, етно та поп-співачка з вірменським корінням та “бразильським” серцем, учасниця міжнародних фестивалів найвищого рівня, учасниця телепроекту «Голос Країни — 11», найкраща співачка року за версією ELLE STYLE AWARDS. Лаура  — яскравий представник української сцени, яка у своїй творчості постійно експериметує і виходить за межі певного стилю музики. Слова й ритми її пісень пронизані величезною любов’ю до людей та життя в усіх його проявах.

  Нагадаємо, що нацвідбір на Євробачення відбудеться у лютому 2022 року, а конкурс Євробачення-2022 чекає на нас з 10 по 14 травня в італійському Турині.

  Статьи по теме
  x
  x