UA
RU

Оновлені Cloudless: чого чекати від гурту

Редагувати переклад
На початку 2020-го Cloudless оновили склад. Потім стали тріумфаторами національного відбору на Євробачення, видавши потужний хіт Drown Me Down, який у мить забрали до себе в ротації українські радіостанції. Пандемія порушила їхні плани, з гурту пішов вокаліст, однак це в жодному разі не спинило артистів. 

Антон (Антон Панфілов, засновник гурту) і Михайло (Михайло Шатохін (гітарист) знайшли однодумців та нещодавно представили оновлених Cloudless — повних сил та готових підривати концертні майданчики новими хітами. Розповідаємо, хто доєднався до колективу та чого очікувати від артистів найближчим часом.

Оновлені Cloudless: чого чекати від гурту-Фото 1

Голос Cloudless: денді, який обожнює Джона Ледженда

Новий голос Cloudless шукали за допомогою радіо. Музиканти оголосили про пошуки вокаліста на Київ FM й запропонували всім охочим надсилати демки. Кращим за всіх виявився володар оксамитового вокалу Василь Демчук. Він професійний музикант: хлопець із блиском закінчив вокальне відділення київської Естрадно-циркової академії мистецтв. Вася — не новачок на великій сцені, співака добре знають українці за участю в телевізійних вокальних шоу «Голос» та «Голос. Діти», де його менторами були Тіна Кароль і Потап. Стильний денді, палкий прихильник західної музики (зокрема, Джона Ледженда, Джеймса Артура, Сема Сміта та The Weeknd), мотоциклів і татуювань, музикант давно мріяв співати саме в гурті:

Мене приваблює формат групи: хлопці з гітарами, барабанщик. Я завжди любив виступати з музикантами. Це суперкруто, коли ви всі на одному вайбі, в одному ритмі, одне музичне ціле.

Читайте також: 7 ТРЕКОВ ARTBAT, С КОТОРЫХ НУЖНО НАЧАТЬ ЗНАКОМСТВО С МУЗЫКОЙ ВСЕМИРНО ИЗВЕСТНОГО ДУЭТА

Оновлені Cloudless: чого чекати від гурту-Фото 2

Барабанщик, якого поєднали з Cloudless вуса

А от новий пульс та ритм Cloudless, барабанщик Олександр Ковачов, був добре знайомий із засновником гурту Антоном Панфіловим.

У мене з Антоном така історія. Він як барабанщик грав у групі «Ласковые усы». Потім він пішов, а на його місце прийшов я. Тоді в мене було дуже мало інструментів, і Тоха дав мені пограти свою тарілку. Так ми з ним і познайомилися. Колись Антон писав мені з пропозицією пограти. Я завжди ставився і ставлюся з повагою до нього й до його творчості. Мені подобається те, що він робить. Але тоді в мене не було часу. Була інша робота, авторська група, ще кавер-бенд. Я б не потягнув, тому відмовився. Й ось не так давно він мені пише: чувак, може, у тебе щось із тих часів змінилося? І я такий: звісно. Так і потрапив до гурту.

Сьогодні, окрім задавання ритму у двох гуртах (хлопець барабанить ще й в Oxygen Band Kyiv), Сашко працює дизайнером на телебаченні та качає м’язи у фітнес-клубі та вдома. До речі, позайматися разом із Сашком можна, зазирнувши до його Інстаграм.

Обидва музиканти одразу відчули себе у Cloudless, мов риба у воді. Василь та Олександр уже встигли пройти бойове хрещення на першому концерті перезавантажених Cloudless у Чернігові на фестивалі «Зелена Сцена».

Оновлені Cloudless: чого чекати від гурту-Фото 3

Антон Панфілов: «Вася — один із найталановитіших вокалістів, яких я знаю. Я уявив, як може звучати група з таким вокалістом, і мені одразу все стало зрозуміло. Із Сашком ми знайомі довше, я вже бачив його в справі. Саня — свій чувак, відмінний барабанщик і дуже відповідальний музикант. Перший концерт показав обох «новачків» у хорошому світлі. Поки все йде дуже добре».

Читайте також: ART SAVED LIFE: KAZKA, ALEKSEEV И LAUD ВЫСТУПЯТ НА БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОМ КОНЦЕРТЕ

Оновлені Cloudless: чого чекати від гурту-Фото 4

Михайло Шатохін: «Мені досить комфортно грати з Василем та Сашком. Не можу сказати, що ми думаємо про одну музику, але в результаті виходить дуже цікаво. Я саме так і люблю. Хлопці мають гарне почуття гумору. Хочеться дізнатися, що буде далі».

Cloudless оновились: що далі?

На майбутнє в хлопців вельми амбітні плани.

Василь Демчук: «Моя мрія як артиста — зібрати Madison Square Garden. Це, напевно, вершина. Для всіх творчих людей, які співають, найголовніша мрія — це зібрати стадіон. Зі зрозумілих причин. У принципі з Cloudless усе так само. Греммі приходить і йде, а стадіон завжди лишається в серці».

Якщо ж говорити про найближче майбутнє, то артисти продовжують знімати та викладати свої репетиції на YouTube-канал Cloudless, а незабаром захедлайнерять телерадіомарафон від радіо «Київ» та виступлять на Respublica FEST.

Статьи по теме