UA
RU

Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють

Редагувати переклад
Час перебрати всій гардероб і викинути звідти (і зі свого життя) все зайве.
Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють-Фото 1

Передноворічний період — це час, коли варто закривати свої гештальти та відмовлятися від речей (та людей), котрі заважають вільно жити. А ви знаєте де найбільше всього збирається непотрібних речей? Так, у нашій шафі. Там справжня Нарнія, в якій, часом можна заблукати й не знайти потрібний елемент образу. Редакція Marie Claire зібрала 11 порад, які допоможуть швидко розібрати свій гардероб, без зайвих зусиль і втрат.

 1. Розділіть одяг на той, що ви носите регулярно й той, що вже й забули, коли одягали останній раз. Такий спосіб покаже, в якій кількості речей насправді ви потребуєте, а що було куплено імпульсивно.

 

 1. Ті речі, які виявились непотрібними віддайте на благочинність чи продайте на спеціальних онлайн-майданчиках. Це робиться для того, щоб ви не встигли пожалкувати про свої речі, а усвідомлювали, що вони потрапили в руки до людини, якій дійсно вони потрібні.

Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють-Фото 2

 1. Речі, які вже втратили свій вигляд, але по якійсь причині ви їх бережете, краще утилізувати, адже вони займають не тільки місце у вашому гардеробі, а й в пам’яті.

 

 1. А от одяг, який ви не носите через те, що в ньому є несправність (дірка чи не працює блискавка, а може ковтунці на улюбленому колись светрі) краще віднести в ремонт чи хімчистку. По собі знаємо, що після відновлення до них відразу повертається інтерес.

 

 1. Всі речі, що залишися розділіть по призначенню: зимові, літні, спортивні і так далі. Для кожного типу виділіть окрему поличку чи ящик, щоб можна було їх швидше знайти й розуміти, які речі у вас є. І, бажано, їх підписати.

 

 1. Для свого комфорту утворіть правильну екосистему всередині гардеробу: речі, якими ви зараз користуєтесь покладіть на видному місці, а речі, які наразі вам не знадобляться, навіть якщо це вечірня сукня на майбутній корпоратив, краще заховати подалі в шафу. Так ви не будете задаватися питанням кожен день : “Що одягнути і де його шукати?”

Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють-Фото 3

 

 1. Створіть капсульні комплекти з речей, які є та сфотографуйте їх. Витратьте кілька годин на створення своєї персональної колекції та збережіть фото на телефон, щоб завжди мати ідеї, який образ вибрати. Можете поекспериментувати і розділити свої луки по настрою, кольоровій гамі чи для різних свят. Так ви зрозумієте, що ваші речі можуть легко доповнювати один одного і більше не доведеться витрачатись на необдуманий шопінг.

 

 1. Замініть засоби по догляду за тканиною. Іноді, саме вони можуть вплинути на ваше рішення не носити ту чи іншу річ. Як це працює: наприклад, у вас є прекрасне кашемірове пальто, але до нього все чіпляється і ви приймаєте рішення більше його не носити, бо набридло весь час його чистити. Насправді, мав потрібно замінити щітку, яка прибирає бруд з верхнього одягу на більш ефективну або знайти засіб, який буде захищати речі від забруднення (наприклад, водовідштовхуючий спрей для пуховиків).

Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють-Фото 2

 1. Купіть однакові гарні вішалки, щоб ваш гардероб приносив вам задоволення кожен раз, коли ви його відкривали.

Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють-Фото 5

 1. Виділіть окремий ящик для спідньої білизни. Її також потрібно перебрати й утилізувати все, що вже не пригодне для носіння. Це ж стосується й шкарпеток.

 

 1. Ще одна річ, яка доповне комфорту в вашу шафу — це ароматичне саше. Воно захищає від неприємного затхлого запаху речей, бореться з шкідниками ( тля, привіт!), а також створює атмосферу дорогої гардеробної.

Читайте також: Sustainability Guide: экологичный дом или 9 способов, как  переосмыслить свой интерьер 

Ці прості поради допоможуть зробити вашу шаву упорядкованою та комфортною для користування. Даємо гарантію, що після розхламлення ви відразу відчуєте полегшення.

Фото: unsplash.com

Статьи по теме