UA
RU

Вийшов трейлер серіалу «Дюна: Пророцтво»

Стримінговий сервіс Max показав трейлер майбутнього серіалу «Дюна: Пророцтво», події якого відбуваються за за 10 000 років від подій у фільмі «Дюна».

Вийшов трейлер серіалу «Дюна: Пророцтво»-Фото 1

На стримінговому сервісі Max представили майбутній серіал Дені Вільнева «Дюна: Пророцтво». Події серіалу відбуваються за 10 000 років від подій, що зображені у фільмі «Дюна».

«Від великого всесвіту Дюни, створеного відомим письменником Френком Гербертом. І за 10 000 років до появи Пола Атрідеса. «Дюна: Пророцтво» розповідає про двох сестер Харконнен. Вони борються з силами, що загрожують майбутньому людства. І створюють секту, яка потім стане відома як Бене Гессерит. «Дюна: Пророцтво» натхненна романом «Сестринство Дюни», написаним Браяном Гербертом і Кевіном Джейем Андерсоном», — розповідають творці серіалу. 

У серіалі знялися Емілі Вотсон, Олівія Вільямс, Марк Стронг, Тревіс Фіммел, Джоді Мей, Сара-Софі Буссніна, Джош Хьюстон, Шалом Брюн-Франклін, Джейд Анука, Табу та інші. «Дюна: Пророцтво» складатиметься із шести серій. Прем’єра відбудеться вже цієї осені. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Max

Читайте також: СТРІЧКА «ДЮНА: ЧАСТИНА 3» ВЖЕ В РОБОТІ

Статьи по теме