UA
  RU

  Сміливість. Зроблено в Україні

  Редагувати переклад

  17 серпня, о 18:00 відбудеться відкриття виставки обраних робіт, створених в рамках опен-колу Ukrainian Bravery, який ініціювала агенція banda навесні. Виставку “Сміливість. Зроблено в Україні” можна буде подивитися в Avangarden gallery & wine bar до 13 вересня з 12:00 до 21:30. Вхід безкоштовний.
  Сміливість. Зроблено в Україні-Фото 1

  До експозиції увійшли роботи 25 українських митців, створені переважно під час війни. Серед них – Юлія Бєляєва, Антон Логов, Роман Михайлов, Митя Фенечкин, Sestry Feldman, Сергій Западня, Ave та інші. Кураторками виставки стали Тетяна Волошина і Каріна Качуровська.

  «Виставки відкриті в Україні під час війни вписують нову сторінку в світову історію культури. Ми перша країна у світі, що всупереч війні продовжує настільки активно творити та показувати своє мистецтво. Для когось це був би привілей, але для нас це обов’язок та життєва необхідність. Так, українське мистецтво хоробре. В попередні епохи наші художники так само працювали всупереч жорстокій реальності. Розкидані по всьому світу, перебуваючи у внутрішній духовній еміграції або сміливо протестуючи на своїй землі, українські митці закарбували гасло: “мистецтво або смерть”. Ну а сьогодні випробування часу приймають  та гідно витримують наші сучасники: талановиті, сміливі та дотепні», — прокоментували виставку в галереї. 

  Сміливість. Зроблено в Україні-Фото 2

  Також в рамках виставки в місті з’являться постери з роботами креативників. Їх, а ще листівки можна буде придбати в галереї протягом роботи виставки. Процент з продажу творів піде на допомогу київський організації з порятунку тварин «Зоопатруль»

  Виставка зроблена в рамках міжнародної рекламної кампанії BRAVE UKRAINE, яка присвячена сміливості українців, як новому бренду України та способу її репрезентації за кордоном.

  “Сміливість. Зроблено в Україні” 17 серпня — 13 вересня
  з 12:00 до 21:30
  Вхід безкоштовний.