UA
  RU

  У лютому на екрани українських кінотеатрів вийде фільм «Девід Боуї: Історія людини з зірок»

  «Девід Боуї: Історія людини з зірок» – це фільм про подорож Девіда Боуї до США в 1971 році, яка стала переломним моментом у кар’єрі музиканта.

  У лютому на екрани українських кінотеатрів вийде фільм «Девід Боуї: Історія людини з зірок»-Фото 1


  Саме цей перший тур до Штатів надихнув 24-річного виконавця на створення свого знаменитого альтер-еґо Зіґґі Стардаста – космічного прибульця-рокера.

  У ролі легендарного музиканта – британський актор і музикант Джонні Флінн, який знімався у фільмах «Емма», «Звір» та серіалі «Знедолені». Першу дружину Боуї, Анджелу, зіграла Джена Мелоун («Неоновий демон», «Голодні ігри»).
  Девід Боуї помер у 2016 році в 69-річному віці. За життя виконавець 7 разів був нагороджений премією Греммі, а його альбоми розійшлися тиражем понад 136 мільйонів примірників. Стрічка «Девід Боуї: Історія людини з зірок» – перша біографічна драма про культового музиканта і визначну фігуру поп-культури.


  У лютому на екрани українських кінотеатрів вийде фільм «Девід Боуї: Історія людини з зірок»-Фото 2 У лютому на екрани українських кінотеатрів вийде фільм «Девід Боуї: Історія людини з зірок»-Фото 3 У лютому на екрани українських кінотеатрів вийде фільм «Девід Боуї: Історія людини з зірок»-Фото 4 У лютому на екрани українських кінотеатрів вийде фільм «Девід Боуї: Історія людини з зірок»-Фото 5

  Фільм «Девід Боуї: Історія людини з зірок» вийде в український прокат 11 лютого.


  Статьи по теме
  x
  x