Новий погляд: Барак Обама очима Мішель

Найвпливовіший чоловік США 11 років поспіль. Він не відразу сподобався майбутній дружині. Проте, підкоривши її серце, залишився в ньому назавжди.

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель-Фото 1

Мішель щиро й відкрито розповідає історію їхнього становлення як пари, сім’ї та управлінців. Вони різні й такі близькі одночасно: він курить, а вона ненавидить цигарки; він не піклується про матеріальні цінності, а вона завжди прагнула до економічної стабільності.

Однак було те, що їх об’єднувало: жага до справедливості та змін у суспільстві.

Почнемо з самого початку.

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель-Фото 2

Знайомство нашої пари

Мішель працювала молодшим спеціалістом у юридичній компанії Sidley, де отримувала непогану зарплатню. Вона досить швидко придбала машину та допомагала батькам, сплачуючи за своє проживання у їх будинку.

Одного дня дівчині повідомили про першокурсника з Гарварду, котрий буде проходити стажування саме під її керівництвом. Сказати, що Мішель дуже зраділа цій новині важко. Адже тільки вона сама почала розуміти, що і як працює, з’являється новий «тягар».

Скептичне ставлення підсилювало й те, що майже усі захоплювались цим хлопцем. Професор в університеті стверджувала про особливе обдарування юнака. Деякі секретарки розповідали про його красу. Хоча фото Барака не надто привабило Мішель, вона пригадує:

Трохи темна фотографія хлопця з широкою посмішкою, схожого на ботаніка, не викликала захвату.

Читайте також: МІШЕЛЬ ОБАМА: ВПЕВНЕНИМИ КРОКАМИ ВІД УЛЮБЛЕНОЇ МОЛОДШОЇ СЕСТРИ ДО НАЙВПЛИВОВІШОЇ ЖІНКИ США

Першого дня Барак запізнився. Не найкращий спосіб справити враження, погоджуєтесь?

Та незважаючи на цю деталь, їх співпраця продовжувалась і більшість часу їм доводилось проводити разом. Вже після першої розмови за обідом Мішель була вражена:

Ось що мене вразило – то це його впевненість у власному життєвому шляху. Він жив абсолютно вільно від будь-яких сумнівів…

Попри недовіру до чуток, що кружляли навколо нього, я була в захваті від його впевненості в собі й щирості. Він був носієм якоїсь свіжої енергії та виявився несподівано елегантним.

Досить швидко вони знайшли спільну мову, однак дівчина сприймала Барака не як потенційного хлопця, а скоріше як брата, котрий розумів з півслова.

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель-Фото 3

Зародження іскри

Одного дня Барак сказав: «Гадаю, нам потрібно провести час разом».

І хоч як Мішель не намагалась заперечити зміни у відносинах між ними, вони все одно відбувались. Перше побачення – у театрі на чудовій виставі «Les Miserables», з якої вони успішно втекли. Потім похід на барбекю, смакування морозивом і перший поцілунок – тоді все стало зрозумілим.

Читайте також: ОТ ДЖЕФФА БЕЗОСА ДО МИШЕЛЬ ОБАМЫ: ЛУЧШИЕ КАРЬЕРНЫЕ СОВЕТЫ УСПЕШНЫХ ЛЮДЕЙ

Знайомство з сім’єю

Не пам’ятаю, чи знайомила того літа Барака зі своєю родиною, проте Крейг сказав мені, що знайомство відбулось.

Молодий чоловік дуже сподобався усім членам сім’ї. Однак тато вважав, що у нього невеликі шанси. Він похитав головою і сказав братові: «Гарний хлопець! Шкода, що ненадовго».

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель-Фото 4

Він особливий

Барака не цікавили матеріальні цінності та надбання. Поки більшість молоді прагнула влаштуватись на престижну роботу та отримували високу заробітну плату, він читав філософів, вивчав історію та біографії видатних людей допізна. Слідкував за рецензіями на нові книги, за новинами та тим, що турбувало людей. «Він жив по-спартанському, в однокімнатному помешканні», — каже Мішель.

Однак унікальність майбутнього президента полягала не лише в цьому. Мішель каже, що його думки завжди сягали ширших обріїв, і ділиться спогадами:

«Я прокинулася серед ночі й побачила, що він просто витріщається у стелю.

— Агов, про що ти думаєш? – прошепотіла я.

— О, я розмірковую про нерівність доходів, – сказав він.

Ось так і працював розум Барака. Він зациклювався на великих проблемах, підживлювався якимось дивним відчуттям, що може дати всьому цьому раду».

І як бачимо, ці відчуття вивели його на правильний шлях.

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель-Фото 5

Не засумуєш

Наостанок ми хоче розповісти цікаву історію, коли Мішель раз і назавжди зрозуміла, що з Бараком ніколи не буде нудно.

«Ми виїхали на завантажене шосе.

— Мабуть, краще тобі не дивитися вниз, — зауважив Барак.

Я помітила те, що він намагався від мене приховати – десятисантиметрову дірку в проіржавілій підлозі, крізь яку я могла бачити дорогу, що пролітала під нами».

Тож не дивно, що вже 11 років поспіль він є улюбленцем американців.

Автор: Ліза Єрмоленко

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Статьи по теме