UA
RU

Як здобути професію у сфері краси: Мінцифри запустило нові освітні серіали

Редагувати переклад

В проєкті «Дія.Освіта» з’явилися нові освітні серіали, які навчають популярним професіям у сфері краси. Опанувати їх можуть усі бажаючі. 

професія у сфері краси безкоштовні курси Дія Освіта

Навесні Міністерство цифрової трансформації запустило проєкт «Дія.Освіта». Мета проєкту — навчити українців новим професіям і допомогти знайти роботу. Зараз сюди додали освітні серіали, які навчають професіям у сфері краси. Як зазначили у Мінцифри, б’юті-сфера є однією з найбільш динамічних на ринку. Лише за літо 2023 року в Україні зареєстрували понад 8 000 нових бізнесів, що надають б’юті-послуги. Тож «Дія.Освіта» представила п’ять серіалів, які допоможуть зробити перші кроки до найпопулярніших професій у сфері краси.

професія у сфері краси безкоштовні курси Дія Освіта

Нові освітні серіали навчають професії візажиста, хейр-стиліста, майстра нігтьового сервісу, колориста та майстра-бровиста. У кожному серіали експерти розповідають, як почати шлях у професії і як досягти успіху. Тут надані базові знання та описані помилки, які можна зробити на початку кар’єри. Серіали ведуть майстри мережі G.Bar: візажист Катерина Новотарська, парикмахер Яна Рудич, майстр нігтьового сервісу Вікторія Раздоріна та колорист Ольга Ченцова. 

Як здобути професію у сфері краси: Мінцифри запустило нові освітні серіали-Фото 3

Разом із освітніми серіалами надаються онлайн-симулятори професій, де експерти пропонують виконати реальні робочі завдання. Переглянути освітні серіали та пройти симулятори професій можна на платформі «Дія.Освіта». Після перегляду кожного серіалу пропонується пройти фінальний тест. Результат теста можна додати до своїх соцмереж або резюме.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: LUM3N / Unsplash, Raphael Lovaski / Unsplash, Element5 Digital / Unsplash

Читайте також: COURSERA РОЗШИРЮЄ ВІЛЬНИЙ ДОСТУП ДО КУРСІВ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКЛАДІВ ВИШОЇ ОСВІТИ

Статьи по теме