UA
  RU

  Створено Google-форму для пошуків маріупольців, які не виходять на зв’язок

  Донецька обласна військова адміністрація збирає дані щодо маріупольців, які не виходять на зв’язок. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

  пошук зниклих


  «Збираємо дані щодо маріупольців, які не виходять на зв’язок. Нам надходить безліч повідомлень, у яких люди просять дізнатися, що сталося з їхніми рідними та близькими у Маріуполі. Саме тому ми запускаємо зручну Google-форму для пошуку», — написав Павло Кириленко.

  Форма доступна за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1npbE_UAgOJnIpxq9ZbK1bbBMpJOGjOgS0QAYRBKJ10CKRw/viewform


  Інформація буде доступна Донецькій обласній військовій адміністрації, правоохоронцям і волонтерам. Усі персональні дані будуть захищені.

  «Найважливіше — надати точні контакти людей, яких ви розшукуєте, та свої власні контакти. Підійдіть до цього з усією ретельністю. Зрозуміло, що зараз, коли в місті ведуться активні бойові дії, ми фізично не можемо перевірити всі адреси. Однак зробимо це обов’язково, щойно дозволять обставини», — зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації.

  #ВсеБудеУкраїна!


  Статьи по теме