Історія з діджитал-обкладинки Marie Claire проєкту She Made від ООН Жінки в Україні та WPHF
Завдяки синергії підприємництва науковиці, юристки, громадської активістки та правозахисниці Ірини Перів, а також юристки та науковиці Ірини Андрусяк, яка досліджує гендерну проблематику, на ринку з’явився бренд із унікальною місією, що виходить за межі простого виробництва модних комплектів спідньої білизни. Він створений із глибоким розумінням потреб жінок і спрямований на підтримку їхнього здоров’я, комфорт та впевненість.
«Від неправильно підібраної білизни ми маємо більше шкоди, ніж користі від правильно підібраної. Немає жінок із однаковими грудьми. І в цьому особливість нашого бренду — ми можемо пошити білизну індивідуально за параметрами.» — Ірина Перів
Дізнайтеся історію бренду жіночої спідньої білизни «Yarii Lingerie», створеного жінками для жінок, у спеціальному проєкті Marie Claire Business, ООН Жінки в Україні та WPHF — медіаекспедиції дослідження феномену жіночого підприємництва She Made: discovery & recovery of Ukraine за посиланням.
Команда ООН Жінки в Україні разом із Marie Claire Business та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) вирушили у медіаекспедицію, щоб дізнатися, як жінки та дівчата беруть участь в економічному відновленні України.
Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізовують гуманітарну діяльність у 41 країні світу, які постраждали від кризи.
Думка авторів статті може не співпадати з думкою Редакції. Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.
Текст: Marie Claire Ukraine/Юлія Броско
Фото: ООН Жінки в Україні/Надія Берська