UA
RU

Бадьорий плейлист для домашніх тренувань

Редагувати переклад
Не секрет, що правильно підібрана музика може не тільки допомогти тренуватися ефективніше, а й до того ж отримувати від занять спортом задоволення. 

І якщо вже наше ув'язнення в чотирьох стінах триває, радимо задати правильний тон домашнім тренуванням. Наприклад, позайматись під хіти легендарних рокерів Metallica. Особливо, якщо відчуваєте, що у вас немає сил чи бажання щось робити. Адже музика цих хлопців — справжній провідник для заряду енергії та бадьорості.

У цьому плейлисті ми зібрали як пісні в оригінальному виконанні гурту, так і інтерпретації від триб'ют-проекту Metallica — українського колективу Scream Inc. До речі, наприкінці року, саме 4 грудня, у них буде великий концерт у київському Палаці спорту.

розминка

Metallica «Until It Sleeps»

Починати тренування найкраще у супроводі найлегшого та спокійнішого треку у вашому арсеналі, вибудовуючи наступні композиції у міру та силі їх динамічності. Так музика прискорюватиметься разом з вами і надаватиме максимум сил, навіть коли здається, що їх не залишилося.

вправи: нахили та повороти голови, обертання плечима, ліктями та зап'ястями, нахили корпусу в сторони та вперед, обертання тазом, винесення стегна убік, обертання колінами та стопами.

Читайте також: АЕРОБІКА З СІНДІ КРОУФОРД: ЧОМУ МИ КОХАЛИСЯ В РЕТРО-ТРЕНУВАННЯ

Силове тренування

Scream Inc. "Seek And Destroy" (Metallica cover)

Для силового блоку з вправами, спрямованими на кілька груп м'язів, підійде відповідна музика – важка, уривчаста з яскраво вираженими барабанними партіями та потужними гітарними рифами. Так ваш власний ритм автоматично підлаштовуватиметься під ритм музики. А музика, у свою чергу, підказує до подальших рухів.

Рекомендуємо: працювати як з власною вагою, так і з невеликими вантажами у вигляді гир або гантель.

вправи: присідання на одній нозі, випади з гантелями, класичні віджимання, міжвежа хода з обтяжувачами.

Табата

Metallica "The Four Horsemen"

Табата може бути як самостійної короткої тренування, і частиною великої функціональної. Про позитивні сторони таких вправ сказано багато - вони швидко приводять у тонус, прискорюють обмін речовин, активізують спалювання жиру, а також сприяють розвитку витривалості, швидкості та координації. Під час такого тренування вибирайте найбільш драйвові та динамічні треки. Пісні мають бути швидкими та ритмічними, щоб хотілося рухатися на межі вашої швидкості, адже в цьому й полягає основне завдання кардіо вправ.

вправи: берпі, скелелаз, присідання з стрибком, джампінг Джек.

Читайте також: ВПРАВИ ДЛЯ СПИНИ: 7 ЛЕГКИХ КРОКІВ, ЩОБ ТРИМАТИ СЕБЕ В ТОНУСІ

затримка

Scream Inc. "Enter Sandman" (Metallica cover)

Для фінальної розтяжки всього тіла, яка допоможе охолонути вашим м'язам, заощадите найбільш переможний трек - він буде прекрасним завершенням продуктивного тренування.

вправи: розтяжка ніг та підколінного сухожилля, розтяжка рук та плечових суглобів, а на десерт – поза кобри.

Статті на тему