Edit page title Міні-тренування - відмінний варіант для тих, у кого не вистачає часу ні на що
Edit meta description Міні-тренування — відмінний варіант для тих, у кого не вистачає часу ні на що - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Міні-тренування - відмінний варіант для тих, у кого не вистачає часу ні на що

Редагувати переклад

Міні-вправи протягом дня також ефективні, як одне безперервне заняття. Не вірте нам на слово.

Якщо ви шукаєте спосіб вписати фізичні вправи у свій розклад, але не можете знайти 30-45 хвилин часу, подумайте про міні-тренування.

Міні-тренування - відмінний варіант для тих у кого не вистачає часу ні на що.

Ці заняття замінюють одне довге тренування, розбиваючи безперервну рутину на кілька дрібніших. 

Ви можете поставити запитання, чи корисні кілька міні-тренувань, як одна індивідуальна сесія, і відповідь: Так! Дослідження показують, що вам не обов'язково виконувати всі вправи відразу, щоб вони сильно змінили ваше життя. Рух протягом дня так само ефективний.

Скільки вправ достатньо? 

Відповідно до Центру з контролю та профілактики захворювань, дорослі повинні прагнути щонайменше 150 хвилин аеробних вправ помірної інтенсивності або 75 хвилин аеробних вправ високої інтенсивності щотижня. Центр також наголошує на важливості силових тренувань не менше 2 днів на тиждень. Ці заняття мають бути зосереджені на тренуваннях всього тіла та націлених на основні групи м'язів. Щоб відповідати цим рекомендаціям, багато людей слідують фітнес-програмі, яка включає одну більш тривале тренування на день. Однак ви також можете розбити її на кілька міні-тренувань, щоб отримати ті самі переваги та отримати результат.

Міні-тренування - відмінний варіант для тих у кого не вистачає часу ні на що.

Переваги міні-тренувань

Напевно, головна перевага — це можливість займатися спортом, навіть на це немає часу. Але є ще кілька плюсів, які внесуть позитивні корективи до вашого порядку дня.

Поліпшення загального стану здоров'я

Численні дослідження показали, що накопичення вправ у короткі проміжки часу аналогічно впливає на організм, як і повноцінне заняття в спортзалі.

Тренують витримку

Перш, ніж отримати результат від будь-якого тренування, потрібен час і наполегливість. На жаль, багато людей перестають тренуватися ще до того, як матимуть шанс пожинати плоди від вправ. Хорошою новиною є те, що короткі міні-тренування протягом дня можуть полегшити виконання рутини.

Покращує настрій та стимулює роботу мозку

Виконання коротких фізичних вправ (всього 3-5 хвилин) протягом дня може стимулювати роботу мозку та підвищує настрій. Відповідно, це фізичне навантаження буде на радість.

Зменшує кров'яний тиск

Виявляється, міні-тренування допомагають не лише зменшити вагу, а й стабілізувати тиск. Може допомогти знизити кров'яний тиск

Вчені виявили, що три 10-хвилинні прогулянки протягом дня знизили кров'яний тиск краще, ніж за одну 30-хвилинну прогулянку у передгіпертензивних людей.

Так що тепер у вас є альтернатива повноцінного тренування, головне, виберіть для себе підходящу і сплануйте графік, який буде вам не тягарем.

Статті на тему